Изнајмувам озвучување за сите пригоди

ЦЕНА: По договор

Изнајмувам озвучување за сите пригоди


Изнајмувам озвучување (разгласи) за сите пригоди: свадби, веселби, прослави, забави, поголеми и помали настаниИме:
Град:
Skopje
Телефон:
078 441 766; 072 307 015
Објавен на:
23.06.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
ersej
Град:
Skopje
Телефон:
078 441 766; 072 307 015
Објавен на:
23.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка