Gitara Yamaha i pedala BOSS OS2

ЦЕНА: По договор

Gitara Yamaha i pedala BOSS OS2


Prodavam dobro socuvana gitara Yamaha EG112 (fender kopija) so futrola i kais i nova pedala BOSS OS2 (pedalata ima dva efekti i e kombinacija od BOSS OS1 i BOSS DS1. Moze da se koristi samo OverDrive, samo Distrotion ili da se kombiniraat zaedno).

Pozelno e da se prodadat zaedno

Cenata e po dogovor.

Telefon 075 666 774Град:
Македонија
Објавен на:
24.07.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Град:
Македонија
Објавен на:
24.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка