Bonanza Промо: Јамаха Tyros 5,4,3-Јамаха PSR S950,910,900,750,710-Korg Pa3X-Korg M388 88-Korg Pa500

ЦЕНА: 29342 мкд

Bonanza Промо: Јамаха Tyros 5,4,3-Јамаха PSR S950,910,900,750,710-Korg Pa3X-Korg M388 88-Korg Pa500


Забелешка: Контактирајте со нас ако сакате цената и повеќе детали за instrument..we исто така ви нуди толку многу попуст на keyboard..the инструменти се cheap..Behind на производите што ги носат и нудат производителите гаранции овластени дилери на сите наши големи брендови.

Попуст Цена (големо)
За Анкетната за контакт:
Е-пошта: tradingelectltd0098@hotmail.com
Gmail: tradingelectltd0801@gmail.com
WhatsApp: +2348026700701
Skype: scott.mcneil73

Тастатури

Јамаха Tyros 5 76 клучните тастатура
Јамаха Tyros 4 61 Клучни тастатура
Јамаха Tyros 3 61 Клучни тастатура
Јамаха Мотив XS8 88-клуч
Јамаха Мотив тастатура XS7 76-Клучни
Јамаха Tyros2 61-Клучни тастатура
Јамаха PSR-S700 61-Клучни Преносни
Јамаха PSR-S900 - 61 копчиња на тастатура
Јамаха PSR-S910 - 61 копчиња на тастатура
Јамаха PSR-S950 - 61 копчиња на тастатура
Јамаха 88-клуч синтисајзер S90ES
Јамаха MO6 61-клуч синтисајзер
Јамаха S08 синтетизаторот 88 копчиња
Јамаха LS9-32 Дигитални мешање конзола
Јамаха LS9-16 Дигитални 48kHz мешање конзола со 16 канали
Јамаха 01V96VCM Дигитални мешање конзола

Korg Pa3X професионален аранжер Workstation
Korg Pa2xpro 76 Клучни Про аранжер Про тастатура
Korg PA800 УЈП организира
Korg M388 88 Клучни тастатура работна станица
Korg TR-88 88-клуч Workstation
Korg OASYS 88 88 Клучни Workstation
Korg Pa500 аранжер 61 тастатура клучеви
Korg PA50 аранжер Workstation

НАЧИН НА ТРАНСПОРТ: FedEx, DHL или UPS-от

Испорака: Испорака е 48 часа (2 дена) Вашиот пакет ќе бидат доставени до вас на вашата врата / продавница своја сопствена омилена дестинација.

Ако имате прашања во врска со некој од нашите производи и услуги, или на производот сте го барате не е на списокот, може да е-мејл ... да ви обезбеди помош или производот.

За повеќе информации контактирајте со нас преку е-мејл:
Попуст Цена (големо)
Заинтересираните купувачи треба да се додаде или сандаче или преку директно
За Анкетната детали за контакт :: Е-пошта: tradingelectltd0098@hotmail.com
Gmail: tradingelectltd0801@gmail.com
  WhatsApp: +2348026700701
     Skype: scott.mcneil73Име:
Објавен на:
18.03.2015

ЦЕНА: 29342 мкд

Карактеристики:

Град:
 Дебар

Контакт

Име:
caroll zuber
Објавен на:
18.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка