Prodavam Pojacalo

ЦЕНА: 1 мкд

Prodavam Pojacalo


Se prodava pojacalo marka HITACHI-HA-3800 vo top forma so 4 zvucnika dva golemi i dva mali kontak na mob (078-335-850 )Име:
Град:
Sveti Nikole
Објавен на:
07.04.2015

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Свети Николе

Контакт

Име:
Dejan Nacev
Град:
Sveti Nikole
Објавен на:
07.04.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка