Синтисајзер YAMAHA YPT-210

ЦЕНА: 7500 мкд

Синтисајзер YAMAHA YPT-210


Се продава синтисајзер YAMAHA YPT-210 , купен од ДО-РЕ-МИ некористен, со сталажаИме:
Град:
Скопје
Телефон:
070-267-270
Објавен на:
27.06.2015

ЦЕНА: 7500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Наум
Град:
Скопје
Телефон:
070-267-270
Објавен на:
27.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка