Pioneer vsx516 i Akai Surround Speakers 5.1

ЦЕНА: 280 €

Pioneer vsx516 i Akai Surround Speakers 5.1


Pojacaloto rabote perfektno mn jako i snazno edninsvena zabeleska e nadvoresniot izgled i sto nema dalinisko.
Akai zvucnicite se uste po garancija uste 2god prv gazda zemani od prodavnica vadat mn jak bass i cist zvuk jas gi koristam bez subwoofer posto nema potreba cenata zaedno e 280e moze i odelno mozna e zamena za dr hi-fi opremaГрад:
stip
Телефон:
078253799
Објавен на:
07.04.2015

ЦЕНА: 280 €

Карактеристики:

Град:
 Штип

Контакт

Име:
stefan ivanov
Град:
stip
Телефон:
078253799
Објавен на:
07.04.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка