zvucnici electro voice zx5

ЦЕНА: 1350 €

zvucnici electro voice zx5


Zvucnicite se stari 2 meseciГрад:
radovis
Телефон:
078370947
Објавен на:
10.03.2015

ЦЕНА: 1350 €

Карактеристики:

Град:
 Радовиш

Контакт

Име:
orce trajanov
Град:
radovis
Телефон:
078370947
Објавен на:
10.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка