Akusticna Gitara (ne koristena)

ЦЕНА: 3000 мкд

Akusticna Gitara (ne koristena)


Продавам акустична гитара, која е целосно нова и некористена, без никакви оштетувања.
Фаќа прашина дома неколку години откако е купена, така да тој што е расположен за свирење, вежбање и ефтино ново инструментче нека се јави :))

24/7 online:
kzefic@yahoo.comОбјавен на:
10.05.2015

ЦЕНА: 3000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
10.05.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка