Prodavam Pijano YAMAHA ARIUS

ЦЕНА: 800 €

Prodavam Pijano YAMAHA ARIUS


Prodavam pijano YAMAHA ARIUS YDP-141 koristeno samo edna godina + gratis stolceГрад:
Ohrid
Телефон:
076377689
Објавен на:
01.07.2015

ЦЕНА: 800 €

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
Daniela Niceska
Град:
Ohrid
Телефон:
076377689
Објавен на:
01.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка