ПРОДАВАМ ТЕГЛИ И МАЛИ ШИШИЊА

ЦЕНА: 8 мкд

ПРОДАВАМ ТЕГЛИ И МАЛИ ШИШИЊА


Продавам стаклени тегли (од 750 гр , 550 гр и од 250 гр) едно употребени,со алумински капаци. Исто така продавам и мали стаклени шишиња (од сок)rnЦена: по договорrnТел: 02/2040773 071921078Име:
Град:
Скопје
Телефон:
071921078
Објавен на:
27.09.2021

ЦЕНА: 8 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
лили
Град:
Скопје
Телефон:
071921078
Објавен на:
27.09.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка