Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
BANDASI 15 felni

prodavam 15 bandasi socuvani izvadeni od pezo icel enterier so site sedista JAVUVANJE NA 078 464 150

Цена:150 €

   

Објавен на: 04.10.2014
BORBET 14'' ALUMINIUMSKI BANDAZI

Odlicno sochuvani aluminiumski 14 inchni bandazi koristeni na Ford Fiesta

Цена:250 €

   

Објавен на: 02.10.2014
Бандаш заден bandaz rear fheel rim FOSTI TUMOPAR YIYING T-4 BAOTIAN JONWAY T-2 150

Алумински бандаш заден MT12x8,5 (диск модел)
FOSTI TUMOPAR YIYING T-4 BAOTIAN JONWAY T-2 150
на сликите се прикажани 2те страни на бандашот

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.09.2014
Bandazi Antera 20 inch 5x108mm i Gumi

Bandazi:
Marka: Antera
Mode : Type 501

Цена:300 €

   

Објавен на: 21.09.2014
Bandazi 16" 4x100

Prodavam extra bandazi 16" 4x100 4 komada bez grebnatinka germanski.

Цена:200 €

   

Објавен на: 22.08.2014
Продавам

4 х Алуминиумски фелни оргинал од Ауди 16“ со Гуми Brigdestone 205/55R16 Нови не возени
5х112

Цена:600 €

   

Објавен на: 24.07.2014
alum.bandashi 14 -italijanski

Al.bandashi 14 , 4x100 povolno ,ima mesto za dogovor

Цена:100 €

   

Објавен на: 23.07.2014
ПРОДАВАМ АЛУМИНСКИ БАНДАЖИ

Продавам 4 алумински бандажи 245/45 R17 со гуми.

Цена:320 €

   

Објавен на: 01.06.2014
Aluminiumski felni za bmw

Prodavam aluminiumski felni za BMW
komplet so gumi.
predni 225 45 17
zadni 245 40 17

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.05.2014
Bandazi za OPEL 15 KING

Prodavam ili menuvam Bandazi so gumi 15 marka KING

Цена:200 €

   

Објавен на: 05.04.2014
Бомиро спреј,четка,лак,лепак

Бомиро Бои и Лакови ви овозможува секаков вид на боја во било која база и нијанса внатрешн,надворешна,градежништво,лепак,лак,шмиргли,спакли и слично,за кола, за домаќинство,има висок асортиман на п...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 24.02.2014
BANDAZI 15------ 4X108

prodavam bandazi lieni orginal za peugeot 15 ka 4x108 razmah na strafovi bandazite se na vozilose vozat....

Цена:220 €

   

Објавен на: 22.12.2013
BANDAZI 16 --------4X100

prodavam lieni bandazi 16 ka 4x100 pasuvaat na golf,,,opel,,,seat i dr vozila

Цена:200 €

   

Објавен на: 22.12.2013
ALUM. BANDAZI SO GUMI 165

SE PRODAVAAT CETIRI ALUM. BANDAZI ZA FORD SO GUMI 165

Цена:165 €

   

Објавен на: 15.12.2013
Бандажи 17

Продавам алуминиумски оригинал бандажи од Ауди, 17ки, 7ј со штрафови 5х112.

Цена:180 €

   

Објавен на: 08.12.2013
aluminiumski bandasi 14 so zimski gumi za seat golf ...

gumite i bandasite se odlicni za zimo sara super

Цена:260 €

   

Објавен на: 31.10.2013
Bandazi BBS RD256

Se prodavaat BBS RD256 bandazi 18 ki 8 cola 5x112 made in germany mn redok i lesen bandaz izvaden od seat leon cupra

Цена:300 €

   

Објавен на: 18.10.2013
bmw felni 16 5x120 150e

socuvani bandazi 16 5x120 moze i so gumi 250s

Цена:150 €

   

Објавен на: 08.10.2013
Bandasi

Prodavam bandasi 13- ki 5.5 j pravi so gumi

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 03.10.2013
aluminiumski felni 15'' 4 strafa

aluminium.felni se vo top forma ne iskriveni,praveni,grebani.. od fiat brava se orginalni .....

Цена:100 €

   

Објавен на: 29.09.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка