Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
planinski humus

se prodava planinski humus sitno isean pakovan vo kesi i vreki (so dostava)

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
Prodavam motokultivator

Prodvam motokultivator.Telefon 075 374653

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.05.2016
ГОЏИ САДНИЦИ

Naracajte GODZI SADNICI,naracajte od crveniot dijamant ili srekno ovosje .Ukrasete go vasiot balkon,dvor ili gradina so najmoknoto super ovosje godzi bobinki. Sega saditi vo Septemvri dava rod! Dos...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2016
Продавам Кочански бел ориз сорт Андреа прва класа.

Оризот е прва класа од собствено производство. Продажба на големо и мало. Цена по договор.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.03.2016
Тресет збогатен со перлит

Повеќе од 5 години на Македонскиот пазар, тресет со органански ѓубрива и прелит.На задоволство на повеќе од 50 илјади потрошувачи во изминатите 5 години , примената на перлитот покажа извондредни р...

Цена:30 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.02.2016
Prodavam Priroden Med

Prodavam priroden med kolicina 250 kg.

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 08.02.2016
SE PRODAVA SENO, SLAMA I PCENICA

SENOTO E LIVADSKO I E SO ODLICEN KVALITET.
CISTA MERKANTILNA PCENICA NE TRETIRANA SO NIKAKVI HEMISKI PREPARATI.
KOLICINITE SE OGRANICENI!
CENA PO DOGOVOR.

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 06.02.2016
Продажба на овошни садници - јапонски јаболки

Продаваме сертифицирани овошни садници - јапонски јаболки од сортата ЏИРО.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.02.2016
Prodavam godji beri

Prodavam godji beri sorta 1,2 i 4 ,svezo nabrani ,na golemo i malo.Kvalitet extra

Цена:300 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 05.10.2015
prodavam domasen ajvar

prodavam domasen ajvar
zagarantiran kvalitet
tradicionalen recept
informacii i naracki na 070248616

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 26.09.2015
TEGLI / ТЕГЛИ - 720 мл.

П Р О Д А В А М:

***ЧИСТИ ТЕГЛИ со КАПАЦИ - 720 мл.

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
Продавам Модри патлиџани

Продавам модри патлиџани со екстра квалитет од сортите Класик и Аргон.

Цена:6 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 09.08.2015
ЛЕШНИЦИ - БИО - МЛЕЧНИ - БЕЗ ХЕМИКАЛИИ

LESNICI - BIO - MLECNI - BEZ HEMIKALII, PROIZVEDENI VO RM - P R O D A V A M. NE SE UVOZNI I GARANTIRANO SE BIO PRIZVODI. DOKOLU STE ZAINTERESIRANI ZA EKOLOSKA ZDRAVA HRANA, PROCITAJTE GO DADENIOT P...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.08.2015
Продавам влечна кола

Продавам влечна кола со 2 оски.

Цена:9.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 27.07.2015
Продавам каца!

Продавам каца со димензии: висина 44 cm, газар со дијаметар 37,5 cm и горен отвор со дијаметар од 27 cm,
погодна за етно украс или употреба.
Цена 1500 ден.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:1.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.07.2015
masina za nizenje tutun racna

masina za nizenje tutun racna so 16 kasetki

Цена:1 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 03.07.2015
prodavam shuma

Se prodavaat 150 snopovi pcenkarna suma po cena od 2000 denari itno.
Informacii na telefon 076499877

Цена:2.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 28.06.2015
prodavam plugovi

Se prodavaat trobrazdni plugovi zafatnina 90 sm,cena 500 evra,informacii na telefon 076499877

Цена:500 €

Куманово
 

Објавен на: 28.06.2015
RASAD OD JAGOTKI

PRODAVAM RASAD OD JAGOTKI SORTA ALBA PO PORACKA NAJ DOKAZANA SORTA 20DENARI PO KOREN

Цена:20 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.06.2015
SLATKO OD SUMSKI JAGODI

NAJDOBROTO SLATKO OD SUMSKI DIVI JAGODI PRAKAM PO KARGO CELA MAKEDONIJA

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.06.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка