Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам компири

Продавам компири на големо од сортите дезире и агрија

Контакт телефон: 071/615-904

Цена:По договор

Македонски Брод
 

Објавен на: 24.02.2014
СЕ ПРОДАВА СЕНО И СЛАМА

СЕНОТО И СЛАМАТА СЕ СО ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ И СЕ НАОЃААТ ВО СЕЛОТО СВ.МИТРАНИ-ПРИЛЕПСКО.ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР!!!ТЕЛЕФОНОТ Е СМЕНЕТ -076234228.

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 24.02.2014
Planinski med

Prodavam čist planinski šumski med. Pčelarnikot se naoga na ekološko podračje, vo reonot na Kruševo. Tel. za kontakt:077854325, 075576308.Kontakt vo Skopje 078849771.

Цена:250 ден.

Крушево
 

Објавен на: 15.02.2014
vrsam kroenje na lozja i ovostarnici....

krojAM SEKAKOV vid na lozja ovostarnici povolno telefon za kontakt GORAN O77640221

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.02.2014
N I V A

Prodavam niva vo s.KOSMATACod 10 000m2 (Dolna Grbavica)

Цена:10.000 €

Куманово
 

Објавен на: 12.02.2014
Продавам салонско цвеке

Продавам дифенбахија, шифлера и велигденче. Цената оформете ја сами.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.02.2014
rakija, orevi jatka

prodavam domasna rakija od grozje vranec 120 den orevi jatka po beli 350 kafeavi 300

Цена:1 ден.

Радовиш
 

Објавен на: 01.02.2014
Rakija

prodavam rakija jacina 48-50% kolicina 1300-1500litri.
rakiajta e varena kako za svoja dusa i e stara 5 godini,za pogolema kolicina nad 100litra ima mesto za dogovor.

Цена:150 ден.

Велес
 

Објавен на: 26.01.2014
Овошни садници

Садници калемен орев, бадем, цреша, јаволко, круша, слива, праска и друго на продажни места во Скопје, Ресен и Охрид

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.01.2014
Racna pumpa za voda!!!

Pumpata e malku koristena i e vo odlicna sostojba.

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.01.2014
BIOFLOR-TECNO ORGANSKO GJUBRE,GJUBRIVO BR.1 VO MK

PRVO REGISTRIRANO ORGANSKO GJUBRE VO R. MAKEDONIJA
BIOFLOR-TECNO ORGANSKO GJUBRIVO OD KALIFORNISKI CRVI

ПОГОЛЕМ РОД ЗА 30% ПОМАЛКУ БОЛЕСТИ ЗА 50%

Цена:70 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.01.2014
Балирано сено

Продавам балирано сено,500 бали

Цена:2 €

Скопје
 

Објавен на: 28.12.2013
Продаде агровермикулит

Продажба,

Агровермикулит

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.12.2013
Орав

АГРОСОФ ООД - Лицензиран Разсадник продава облагороден Орев - 6 евро и необлагороден Орев - 1 евро - 2 и 3годишен. В отлично състояние. Метър и половина, два метра, два метра и половина. Добра коре...

Цена:6 €

Скопје
 

Објавен на: 11.12.2013
MALINI

Malini sadnici za Vasiot nov biznis ili gradina. Crven i mnogu krupen plod

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.12.2013
Sertificirani ovosni sadnici i lozovi kalemi

Rasadnik-MIT vi gi nudi site vidovi na ovosni sadnici i lozovi kalemi od domasno proizvodstvo, so site potrebni dokumenti za subvencii.

Цена:По договор

Свети Николе
 

Објавен на: 08.12.2013
Продавам жито

Јачмен, пченица, Пченка (царевка)

Цена:12 ден.

Велес
 

Објавен на: 04.12.2013
ПРОДАВАМ ЈАЧМЕН 4ТОНА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ.ЦЕНА ПО ДОГОВОР

ПРОДАВАМ ЈАЧМЕН 4 ТОНА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ,ЦЕНА ПО ДОГОВОР.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.11.2013
Prodavam 10t luk

Prodavam okolu 10t luk sorta bosut rekolta 2013gCena 100den Poveke inf. na tel 078 270-551

Цена:100 ден.

Куманово
 

Објавен на: 13.11.2013
Продавам СОНЧОГЛЕД

Продавам 1 тон сончоглед од крупниот (за семкари).

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 04.11.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка