Се продава сено, слама и пченица

ЦЕНА: По договор

Се продава сено, слама и пченица


Сеното е ливадско и е со одличен квалитет. Сламата е пченична. Пченицата е меркантилна со одличен квалитет.
КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!
ЦЕНА ПО ДОГОВОРГрад:
Прилеп
Телефон:
076234228
Објавен на:
09.01.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Прилеп

Контакт

Име:
Живко Колароски
Град:
Прилеп
Телефон:
076234228
Објавен на:
09.01.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка