Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SE PRODAVAAT PERSISKI TEPISI

SE PRODAVAAT PERSISKI TEPISI KUPENI OD TETEKS TETOVO, NE SE OSTETENI, MNOGU MAKLU KORISTENI

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.08.2017
Prodavam vencanica

Prodavam vencanica , odgovara na brojot L vencanicata e izrabotena so 3d cipka za podetalni informacii okulu dimenzite mozete da me kobtaktirate .So vencanicata sleduva i ponco .

Цена:100 €

   

Објавен на: 18.08.2017
ПРОДАВАМ РАЦНО ТКАЕНИ КИЛИМИ

Prodvam racno tkaeni kilimi.Cena po dogovor.tel za kontakt 076484979 Ljuba

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 13.07.2017
Prodavam vencanica

Продавам венцаница. Горниот дел е изработен од рачно везени swarovski кристали. Долниот дел е од неколку слоја тул и може да се носи и со корпа и без. Добивате и корпа број 7, вел и бидерамер. Одго...

Цена:200 €

   

Објавен на: 03.07.2017
НЕВЕСТИНСКИ НОВ УНИКАТЕН ФУСТАН

Се продава нов рачно изработен невестински фустан од реномирано ателје во Македонија. Носен е еднаш, а потоа на хемиско исчистен. Одговара на број 38 (М), но може да се прилагоди. Со фустанот следу...

Цена:400 €

   

Објавен на: 30.06.2017
Yeezy Beluga V2 HITNO!!!

Yeezy Beluga V2 originalni kupeni od Austria noseni samo 2 nedeli od moja strana patikite se maksimalno socuvani kako novi se i cenata ne e fiksna.

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 18.06.2017
SE PRODAVAAT KUKLI ZA BUTIK

SE PRODAVAAT KUKLI ZA BUTIK KON TEL 071338296

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.05.2017
Detski kukli i stalazi za butik

Se prodavaat keramicki detski kukli, masko i zensko, i stalazi za butik, stari edna godina.

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.05.2017
Vencanici

Prodazba na vencanici po povolni ceni

Цена:150 €

   

Објавен на: 24.04.2017
Prodavam kukli za butik

Se prodavaaat dve kukli maska i zenska so postojle,istite se novi bez znaci na ostetuvanje,isto taka imam i kukli gorna polovina 5 detski i 4 vozrasni,i raft na vrtenje za corapi.

Цена:8.500 ден.

   

Објавен на: 12.04.2017
Finansiranje novac1

Zajam nude nikakvu iskrenu, ozbiljnu maksimalno 50.000.000 eura sa stopom od 2% na pomoci: sanchezaline24@gmail.com

Цена:100 €

   

Објавен на: 03.04.2017
Vencanica

Prodavam vencanica koristena ednas. Odgovara na broj m-l.

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.03.2017
РАСПРОДАЖБА НА МАШКА ГАРДЕРОБА ПОРАДИ ЗАТВАРЊЕ НА БУТИК

Со продава јакни џемпери сакоа кошули панталони фармерки.Се продаваат и кукли црни и бели и инвентар.

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 11.03.2017
prodavam guess


Prodavam nov novcanik guess kupen 6000 denari od city mall.
VE MOLIME BARAJTE NE POSLE 17h.

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 16.02.2017
Ja ponuditi kredite

Ja sam financijer, pogotovo privatnim vjerovniku daje kredit ponude od 3.000€ na 25.000.000€ priznat u svijetu. Želite li dobiti kredit za projekt, promijenite auto ili izgradnju vlastito...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.01.2017
Кредитирање кредит

hannefinance@gmail.com

Здраво почит / Господа
Треба заеми меѓу поединците да се справат со финансиските тешкотии со кои се нудат финансиски услуги само на поединци и семејства во итна потреба о...

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 12.01.2017
Prodavam vencanica!

Prodavam vencanica nosena e samo eden cas! Istata e prekrasna,bogata! So korset od gore se zategnuva lesno !

Цена:850 €

   

Објавен на: 10.01.2017
Шивачки услуги

Шивачка нуди услуги за изработка на чаршафи, преправки и домашен текстил по поволна цена.

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.12.2016
Костуми за Ориентален танц

Агенцијата "ORANGE" ги продава своите 20 ориентални костуми и други пропратни реквизити за Ориентален танц. Контакт моб.070221100

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.12.2016
sivacki uslugi

kratenje, stesnuvanje, promena na patent i ostanati popravki TC. Biser Aerodrom tel. 077 746 334

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.10.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка