Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се Продава

Телевизор марка Фуего плазма телевизорот е добро сочуван.
Контакт на телефон:
075-711-603

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 23.02.2017
satelitski anteni-DRIM-BOX- Sering montaza servis

Prodazba servis i montaza na satelitski anteni i Drim- Box 071-326-103

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.02.2017
LG OLED55E6P Flat 55-Inch 4K Ultra HD Smart OLED TV

Brand new LG Electronics 4K Ultra HD Smart OLED TV (2016 Model) with FULL Manufacturer Warranty

LG OLED65B6P Flat 65-Inch 4K Ultra HD Smart OLED TV (2016 Model) $1200USD

Цена:1.000 €

   

Објавен на: 05.02.2017
Се продава Tv

Продавам половен Tv, марка LG во добра состојба.
Цена по договор.

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.01.2017
Cloud ibox 2 plus

Cloudibox II plus ;
751Mhz Broadcom MIPS CPU;
512MB NAMD Flash, 512MB RAM DDR3;
Supported by OpenPLi(4.0), Open ATV and the ViX Team.

Цена:3.900 ден.

   

Објавен на: 20.01.2017
prodavam

prodavam satelitska antena skoro nova

078 216 626

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 15.01.2017
Drzaci za televizor na zid

Se prodavaat drzaci za televizori "Sonorous"superfix 330 od 32" do 50"so tilt

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 12.01.2017
Здраво

Здраво
Јас нудат заеми за сите искрени и чесни луѓе. оние опишани во
потреба од кредити во рок од 72 часа, а кои се во состојба да ги отплатат
парите. Мојот заем започнува 190.000 € по стап...

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 11.01.2017
понуди заем помеѓу особено сериозни и сигурни

ЗДРАВО кредитна финансиска помош во Италија Здраво, Што ви се во потрага по неколку месеци за голем заем, ние плаќаат приватно за да им помогне да се скрши застојот предизвикан од страна на банките...

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 20.12.2016
SERVIS ZA TELEVIZORI I MONITORI

SIBIOS ELECTRONIC - Specijaliziran servis za site marki CRT, LCD, LED televizori i monitori, kako i Plasma televizori. Posetete ne na nasata web-strana www.servislcd.mk ili licno vo nasiot servis v...

Цена:1 €

   

Објавен на: 09.12.2016
Servis za LCD televizori,Servis za LED televizori, Servis za plazma televizori

sibioe elektronik e specijaliziran seris za popravka na site marki LCD televizori,Led televizori,Plazma televizori i dr,elektronski uredi.
www.servislcd.mk

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 09.12.2016
SAMSUNG LCD TV

Телевизорот е зачуван, како нов, досега не е имал никакви технички проблеми.
Нема вграден дигитален ресивер, но има надворешен дигитален ресивер кој оди во пакет со телевизорот.

Цена:6.500 ден.

   

Објавен на: 16.11.2016
Prodavam televizor Philips

Prodavam televizor Pholips 82sm . Ima problem so vlucuvanje, a stom ke se vluci ima ubava slika.1000 den. Tel. 070 640 781

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 29.10.2016
заем

заем
Ние сме поединци кои нудат заеми на пари \ 's за физички лица
таа потреба за мали бизниси, лични инвестиции
за само 3% камата во износ побарано да даде

Цена:3.000 €

   

Објавен на: 29.10.2016
ЗАЈАМ између приватног / ambrosio.agapito@outlook.com! Немојте занемарити, узети времена за читање: добити свој кредита у било какву сигурност
Е-маил: амбросио.агапито@оутлоок.цом

Цена:65 ден.

   

Објавен на: 05.10.2016
Повеќе финансиски грижи

Добро вечер г-дин и г-ѓа
Јас сум особено понуда на заем во поволни цени за сите лица кои имаат потреба од финансирање за личен проект. Јас ќе се стави со заем од € 5000 до € 10,000,000 в...

Цена:1 €

   

Објавен на: 28.09.2016
Продавам телевизор samsung plano

Се продава телевизор samsung planо,екран 65см во одлична состојба без сервисирање.контакт тел: 075237340

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 25.09.2016
Se prodava Samsung HD TV

Se prodava nov Samsung HD LED TV 24 inchen pod garancija so garanten list.

Цена:160 €

   

Објавен на: 25.09.2016
Televizor Samsung

Prodavam televizor Samsung 51sm. ispraven.

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 04.07.2016
SATELISKI ANTENI I DRIM-DOX SERVIS PRODAZBA I MONTAZA

montaza servis i prodazba na satelitski anteni DRIM-BOX 071-326-103 02/2557-521 075-273-153

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.06.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка