Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
NAJEFTINI HD RESIVERI

NAJEFTINI HD RESIVERI SO ENIGMA 2,PRODAZBA I MONTAZA NA KOMPLET SATELITSKA OPREMA SO 1 GOD.GARANCIJA

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.06.2013
КОМПЛЕТ САТЕЛИТСКА ОПРЕМА

САТЕЛИТСКИ АНТЕНИ,РЕСИВЕРИ DREAM BOX,SD HD,ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА КОМПЛЕТ САТЕЛИТСКА ОПРЕМА СО 1 ГОД.ГАРАНЦИЈА

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.06.2013
prodavam eftino

televizor vo boja ispravna sostojba

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 11.06.2013
БАРАМ ДИГИТАЛЕН РЕЦЕСИВЕР

БАРАМ ДИГИТАЛЕН РЕЦЕСИВЕР ЗА ТЕЛЕВИЗИСКИ ПРОГРАМИ.

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.05.2013
Sony Bravia KDL 40 s 2530 LCD TV

Prodavam Sony Bravia 40 " ekran super sostojba, nov kupen 70.000 denari. Go davam po domacinska cena.

Цена:400 €

   

Објавен на: 01.04.2013
avto satelitska antenasatelitska

prodavam avto-satelitska antena, ima dalecinski upravuvac

Цена:30 €

   

Објавен на: 17.03.2013
televizori evtini

vo boja od 2000 nagore malce koristeni odlicni

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 13.03.2013
motorola racna radiostanica uhv p080

PRODAVAM RADIOSTANICA MOTOROLA RACNA SO ORIGINALEN POLNJAC I VGRADENA IDENTIFIKACIJA ISPRAVNA KODIRANA NA TAXI ELIT

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 27.02.2013
Prodavam satelitska antenna

Prodavam satelitska antenna, resiver Strong 6155, tanjir dijametar 1,5m, drzac za tanjir, 2LMB za dva satelita, drzac za cela satelitska = 6000 den
075444853

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 04.02.2013
Brand New:: Samsung Factory 55" UN55C9000 240Hz 1080p 3D LED HDTV

Whole Sales Mall

We sell all brand new models of television sets at very cheap price with complete accessories. We are good / great in selling to bulks buyers and also individuals buyers.

Цена:400 €

   

Објавен на: 04.02.2013
televizor

PRODAVAM PHILIPS CRT 82cm EKRAN VO DOBRA SOSTOJBA NE MNOGU KORISTEN TELEVIZOROT E SREBRENA BOJA.

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 12.01.2013
ТВ

Продавам ТВ Samsung со екран 51цм, исправен. Цена по договор. Контакт на za_e.oglasi@yahoo.com

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.12.2012
Servis za LCD televizori

Profesionalen servis za popravka na site marki LCD televizori, LCD monitori, Laptopi i Kompjuteri.
Doagame na povik.
SIBIOS ELECTRONIC
www.servislcd.com

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 27.10.2012
SERVIS ZA LCD, LED I PLASMA TELEVIZORI

SIBIOS ELECTRONIC-Prv specijaliziran servis za LCD, LED I PLASMA TELEVIZORI. Vrsime prezemanje i dostava na servisiranite televizori. Majstor so dolgogodisno iskustvo - profesionalnosta na prvo mes...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 27.10.2012
SERVIS ZA TELEVIZORI

SIBIOS ELECTRONIC - Profesionalno, brzo i kvalitetno servisiranje na site marki LCD, LED i PLAZMA televizori. Vrsime prezemanje i dostava. Goelm izbor na delovi po pristapna cena. Majstor so dolgog...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 27.10.2012
PRV SPECIJALIZIRAN SERVIS ZA LCD, LED I PLAZMA TELEVIZORI

SIBIOS ELECTRONIC - Profesionalna, brza i kvalitetna dijagnostika i popravka na site marki i golemini na LCD, LED i PLASMA televizori. Vrsime prezemanje i dostava na uredite. Golem izbor na delovi ...

Цена:1 €

   

Објавен на: 27.10.2012
PROFESIONALEN SERVIS ZA LCD, LED I PLAZMA TELEVIZORI

SIBIOS ELECTRONIC - Prv profesionalen servis specijaliziran za popravka na LCD, LED i PLASMA televizori. Vrsime prezemanje i dostava na uredite, brza dijagnostika i kvalitetna popravka. Golem izbor...

Цена:1 €

   

Објавен на: 27.10.2012
Servis za LCD tv, LED tv, PLAZMA tv i LCD monitori

Sibios Elektronik e specijaliziran servis za site marki lcd televizori, Plazmi televizori i LCD monitori.
Raspolagame so originalni delovi za istite.
Doagame na povik.
Brza dijagnostika i popravka

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.10.2012
Profesionalen servis za LCD televizori

Specijaliziran servis za LCD, LED i PLAZMA televizori i LCD monitori.
Doagame na povik.

www.servislcd.com

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 27.10.2012
Profesionalen servis za lcd tv i lcd monitori

Kvalitetna popravka i garancija na site marki lcd televizori,LCD monitori,Plazma televizori i laptopi.

www.servislcd.com

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 27.10.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка