Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
umetnicka slika

Se prodava umetnicka slika od Ristevski od1970g ,maslo na platno ,1.600x1.300,tel; 078906218 i 070306017

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.09.2017

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.09.2017
umetnicki sliki

Retki umetnicki sliki od makedoski akademski slikar slikani od 1976 do 1995 god maslo na platno i akvarel razni dimenzii kon.tel ivan 075 330 628

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.09.2017
umetnicki sliki filovski

Retki umetnicki sliki od makedoski akademski slikar slikani od 1976 do 1995 god maslo na platno i akvarel razni dimenzii kon.tel ivan 075 330 628

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.09.2017
Декоративни кутивчиња за свадба

Вкупно 100 комада (50/50 невести/младоженци :) )
Цена 1000 денари коплет

Тел: 070 676 659

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 18.08.2017
понудата на кредити помеѓу особено во 48 часа

Здраво
Јас сум г-ѓа Теодора Андреа сопруга на нафта потекло афера која обезбедува заеми во опсегот [5000 € € 1 000000] поединци и
Компаниите во финансиски тешкотии за каматна стапка од ...

Цена:60.000 €

   

Објавен на: 08.08.2017
нудат заеми меѓу особено сериозни во 24 часа


Здраво
Јас сум белгиска националност особено, меѓународните финансиски
во банка, земам вашата e-mail адреса за да ве информираме дека грантовите I од

Цена:80.000 €

   

Објавен на: 08.08.2017
Поуздан кредит понуда


Профит за 5000 10.000.000 € и € нуди озбиљан и веома поуздан са више сигурности.
Е-маил: ресеауфинанце510@гмаил.цом
Е-маил: тмарјан24@гмаил.цом

Цена:200 €

   

Објавен на: 17.06.2017
Уметничка слика

Maslo na platno
150x70

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 09.06.2017
Rucno pravljeni jedinstveni tepisi iz 1970-te.

1. Rucno pravljene buhare donesene iz Pakistana 1970-te. u odlicnom stanju nikada korisceni. 250x 340 kashmir svila

2. Princes buhara pravljena po specijalnoj narudzbini, ovakva dimenzija je sam...

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.04.2017
Kristali

Prodavam kristli vo forma na stapovi , racno izraboteni od poludtagi kamenja,od Indija.

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.04.2017

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.03.2017
''Umetnicki sliki''

Slikite se raboteni so akrilni boi na slikarska hartija.Ima dve dimenzii i toa :30x23 sm. so se ramka i 38x30sm isto so se ramka.

Цена:690.890 ден.

   

Објавен на: 06.03.2017
Bunarce za vo dvor

Preubav ukras za vo dvor

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.02.2017
ikoni i freski

izrabotka na IKONI,FRESKI po naracka
TEHNIKA: PIGMENTNI ZEMJENI ,MASLO.AKRIL,TEMPERA ZLATO,SREBREN PIGMENT.
PODLOGA: DVO PLATNO ,ZIDNI,POVRSINI
CENITE : SE FORMIRAT VO ZAVISNOST OD DIMENZIITE...

Цена:100 €

   

Објавен на: 08.02.2017
Umetnicki Sliki

NAJPOVOLNI IZRABONENI UMETNICKI SLIKI VO DRZAVATAHOTELI, RESTORANTI , DOMOVI , SE DEL OD NASATA PRIKAZNA NARECENA UMETNOST I RAZUBAVIVANJE NA VASIOT PROSTORUmetnicki sliki gotovi i po poracka ulje ...

Цена:30 ден.

   

Објавен на: 23.01.2017
Пејзаж

Прекрасен пејзаж, слика за секој дом!
Техника: Акрил
Димензии: 70x50
Изработена: 2010 година

Цена:149 €

   

Објавен на: 21.01.2017
заем

Во очаен обид да секој во можност да го отплати на датумот на доспевање без предавство.
За повеќе детали: hannefinance@gmail.com

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 12.01.2017

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.12.2016

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.12.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка