Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
racno slikani umetnicki sliki

Akril I maslo na platno i lesonit, so dimenzii 50x40sm, tel.078807383

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 20.02.2016
Пишувам есеи,состави,изработувам проектни задачи наменети за основите и средните училишта

Претежно пишувам есеи,состави,писмени итн. наменети за основите и средните училишта.Би можело да станува збор за различни теми во соодност на земениот училишен материјал,или пак ново зададена тема ...

Цена:10 €

   

Објавен на: 17.02.2016
Rješenja za vaše finansijski problemi ove 2016 godine.

Rješenja za vaše finansijski problemi ove 2016 godine.
Pozdrav Gospodin i gospođa
Vi koji trebaju financiranje za konsolidaciju vaše dugove? Ili vam je potrebno
finansiranje...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 16.02.2016
VILEROVI GOBLENI !!! ( Prodazba ili zamena povolno)

Povolno se prodavaat zacuvani i vrameni Vilerovi gobleni.Cena po dogovor.Moze i zamena za PC,mobilni telefoni ili tableti !
Telefon za kontakt - 075 842 058 Dony

Цена:35 €

   

Објавен на: 14.02.2016
jambolii

Jambolii od domasno racno tkaeno proizvodstvo od cista volna, gasto cvorovan, nekoristeni ....
Vo odlicna sostojba

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 14.02.2016
понуда за заем помеѓу особено брз и сигурен


Личен заем е дел од потрошувачките кредити. Типично за личен кредит, кој не е наменет за специфичен проект, па неговата употреба е бесплатно. Сепак, принципот е ист како и другите кредити: агенци...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 13.02.2016
Izrabotka na novi pvc prozori i vrati 5 komoren VIVA PLAST profil so nisko energetsko staklo (ka staklo i 4 sezoni) cenite se vkluceni so montaza i se mnogu povolni moze da ne kontaktirate vo sekoe vreme.

Izrabotka na novi pvc prozori i vrati 5 komoren VIVA PLAST profil so nisko energetsko staklo (ka staklo i 4 sezoni) cenite se vkluceni so montaza i se mnogu povolni moze da ne kontaktirate vo sekoe...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 13.02.2016
Umetnicki sliki

Akcija 50% popust

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.02.2016
prodavam umetnicki sliki

prodavam umetnicki sliki (ulje i akril na platno)vo razlicni dimenzii,cenata na slikite e od 800 denari do 2500 denari vo zavisnost od slikata.

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 28.01.2016
Уметнички дела

национални обележја

Цена:1 €

   

Објавен на: 17.01.2016
Продавам уметнички слики

Продавам 3 уметнички слики, oil canvas, од македонски автор. Двете се со димензии 40x70, а едната е 65x65. Сликите се уникатни, украс за Вашиот дом или канцеларија.

Цена:2.000 €

   

Објавен на: 24.12.2015
Оргинал Вилерови гоблени

Продавам вилерови гоблени Тајната Вечера и Булки,
хитно,за сериозни купувачи ке се договориме за цената.

Цена:120.000 ден.

   

Објавен на: 22.12.2015
Уметничка слика со потпис

Масло на платно " Man power "
100 x 60 cm

Цена:300 €

   

Објавен на: 26.11.2015
stari pari

Baram on-line honorarna rabota. Cena po dogovor.

Цена:10 €

   

Објавен на: 24.11.2015
test

test

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 17.11.2015
Racno izraboteni kutii

Prodavame Racno izraboteni Kutii za povejke nameni posluzalnici i podmetachi telefon za kontakt 077932030
1.750 denari
2.650 denari
3.600 denari

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.11.2015
nozevi

2 noza ne znam kolku se stari noseni vo muzejot ponudeni mi bea samo 1,500 den
kontak
070 477 315 marjan

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 22.10.2015
covek na konj

figurata e zdrava potpolno samo treba da se izbrise so krpa
cena: 500 denari
kontakt:070 477 315 marjan

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 22.10.2015
Slika na platno

Golemina : okolu 100cm - 100cm
Slikana na platno so masleni boi
Kargo od nas

Цена:7.000 ден.

   

Објавен на: 21.10.2015
Стринг Арт

Техника со шајчиња и конец или жица.

Цена:50 €

   

Објавен на: 28.09.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка