ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PRODAVAM GOLF 5

Prodavam golf 5 2006god 1.9 TDI 77KW 105KS vo top sostojba
kolata ima praveno mal i golem servis pred 2.000KM smeneti predni kocnici
ima ABS ESP board kompjuter so wifi bluetooth radio itn..
kl...

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 23.02.2023
Prodavam vw passat 2009 godina

Se prodava passat b6 2009 2.0 tdi
Kolata e so motor i enterier na b7.
Full oprema.
Registrirana do 03.2023

Цена:6.800 ден.

   

Објавен на: 09.10.2022
Range rover 3.0 Sport HSE FACELIFT

Se prodava Range rover 3.0 2010 vo odlicna sostojba mozi zamena za pomalo so vasa doplata registriran do 10 2022

Цена:20.000 €

   

Објавен на: 16.05.2022
Audi, Passat b5, b5+ Delovi

Passat b5, b5+

-Turbina

Цена:1 €

   

Објавен на: 30.09.2019
Se prodava Renault Megane 1.5 dci

Se prodava Renault Megane 1.5 dci 2003ta, registrirano do 18.03.2020 god, mala potrosuvacka, dobro vozilo za vozac pocetnik. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Цена:2.300 €

   

Објавен на: 29.04.2019
Prodavam Mitshibushi Pajero

Prodavam Mitshibushi Pajero 3.2DID 2002 Godina.
Pominati 230.000km
Novi GRABBER GUMI
Novi bandazi

Цена:11.500 €

   

Објавен на: 26.03.2019
Borbet bandazi 16 5 x 100 бандажи

Prodavam Borbet bandazi 16 incni 5x 100

So nadazite odat originalni strafovi x 20 komada i:

Цена:25.000 ден.

   

Објавен на: 02.02.2019
SE PRODAVA!!!!: - Opel Astra H 1.4 66kW 10.2008g.

- NE E UVEZENA Kupena od AVTOKUKA
- PRV SOPSTVENIK
- Registrirana do 10.2019
- Atestiran plin Novus (Pl.boca na mesto na rezerno trkalo)

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.01.2019
Se prodava opel corsa 1.3 cdti eco fleks opc line

Korsata e so full oprema:lieni bandasi.parking senzori.elektrika na prozori.senzori za dozd.klima digital tach radio.tempomat.star stop sistem.greaci na sedista i volan.aux.osb. evro kuka neupptreb...

Цена:5.500 €

   

Објавен на: 01.06.2023
Viva

se prodava tocak viva

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 01.06.2023
Baram

Baram plastiki za hanglong motor 150 kubika

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.05.2023
Prodavam avtomobili

Peodavam avtomobili Mazda 626 i Opel vectra 1.5 vo odlicna sostojba

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.04.2023
Peugeot 206 1.9 XRD -00

Se prodava Peugeot 206, 1.9 XRD atmosferski dizel motor so 5 stepen manuelen menuvac, odlicno socuvan bez nikakvi mehanicki problemi.
Karoseriski e zacuvana so normalni sitni zabeleski so ogled na...

Цена:1.800 €

   

Објавен на: 11.03.2023
VIP SERVICES SKOPJE THESSALONIKI SOFIJA PRISHTINA BELGRADE ATHENS ZAGREB TIRANA CHEAP

The cheapest services in Macedonia and outside. With our services you have luxury car Mercedes E class.
Our prices are so definitely amazing in Skopje, and with this service we give invoice from o...

Цена:75 €

   

Објавен на: 25.11.2022
Prodavam Seat Altea vo odlicna sostojba (prv sopstvenik)

Prodavam Seat Altea 1.4 TSI vo odlicna sostojba (prv sopstvenik, kolata ne e uvezena), registrirana do 02.2023 godina.

Odlicno socuvana, 92 KW, 125 konjski sili, dvozonska klima, tempomat, parki...

Цена:6.000 €

   

Објавен на: 04.11.2022
PEUGEOT 307 2.0 HDI

Peugeot 307 2.0 HDI 2003 godina kupen od Euroimpex so full oprema i solidno sochuvan so pominati 170.000 km. Redovno servisiran vo Euroimpex.
Registriran do 06/2023, odlichen avtomobil za gradsko ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.09.2022
ЛИМО ЛИМУЗИНА MЕРЦЕДЕС 560 SEL LIMO LIMUZINA

Лимузина Лимо со 7 седишта за професионално, персонални или за свадби и други свчености.
Во работна состојба.
Американски Таблици.
Користен само од еден сопственик.

Цена:8.000 €

   

Објавен на: 22.07.2022
DO YOU NEED URGENT LOAN OFFER IF YES SEND AN EMAIL NOW


QUICK LOAN SERVICE OFFER APPLY Get a quick loan
QUICK LOAN SERVICE OFFER APPLY NOW Get a quick loan from $10,000 to $900,000,000 within 3/4 hours upon request. Contact me as needed. Contact Us i...

Цена:1.000.000 €

   

Објавен на: 05.04.2022
Se prodavaat gumi

Se prodavaat letni gumi dimenzii 205/60/15
Cena 150 evra
Moznost za dogovor
Kontakt tel:078 352 599

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 21.03.2022
поставивме заеми помеѓу физички лицаa

Здраво, за да им помогнеме на луѓето и бизнисите погодени од кризата COVID19, поставивме заеми помеѓу физички лица од 5.000 евра до 850.000 евра со камата од 2% што ќе ви овозможат да ги преживеете...

Цена:100.000.000 €

   

Објавен на: 14.03.2022
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка