Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
RABOTA NA MALTA

Se baraat kelneri i kelnerki za rabota vo Malta.
Uslovi: Angliski jazik i pasosh od zemja na EU.
Plata:800 evra.

Цена:100 €

   

Објавен на: 04.07.2017
Se izdava stan vo Vlae

Se izdava namestena soba za vrabotena cimerka vo Vlae za podolg period. Povolno!

Цена:1 €

   

Објавен на: 25.09.2016
Se prodava Samsung HD TV

Se prodava nov Samsung HD LED TV 24 inchen pod garancija so garanten list.

Цена:160 €

   

Објавен на: 25.09.2016
Baram garsonjera ili soba

Baram garsonjera ili soba pod naem, namestena, so kabelska i internet za podolg period. Kontakt: 072 316 780

Цена:80 €

   

Објавен на: 07.03.2016
Психолог, Парапсихолог и Советник

Откријте ја Вашата иднина и направете ја каква што Вие сакате да биде, закажете си термин за видовитост, бизнис, здравствени и други проблеми, кај парапсихолог, советник и експерт за енергетски бал...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 20.05.2015
Se izdava soba

Se izdava soba vo stan do Nova Zeleznicka, polunamesten, greenje so termo, ima kabelska i internet. Tel: 078 536 218 Tijana!

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 05.10.2013
Se izdava stan

Se izdava del od stan, delumno opremen, bez parno do Nova Zeleznicka. Za edna ili dve vraboteni cimerki.Ima kabelska i internet.

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 05.10.2013
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка