Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam PLAC / NIVA - s.Petrovec

Se prodava plac/niva od 2000 m2 vo s.Petrovec so izlez na pat.

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.06.2019
Prodavam DELOVEN PROSTOR vo t.c. BISER Aerodrom

Se prodava deloven proctor od 11 m2, vo t.c.Biser naselba Aerodrom, na 1 kat so moznost za koristenje na terasata poradi odlicna lokacija.

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.06.2019
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка