Prodavam PLAC / NIVA - s.Petrovec

ЦЕНА: По договор

Prodavam PLAC / NIVA - s.Petrovec


Se prodava plac/niva od 2000 m2 vo s.Petrovec so izlez na pat.Име:
Град:
skopje
Телефон:
078337057
Објавен на:
03.06.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
ema
Град:
skopje
Телефон:
078337057
Објавен на:
03.06.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка