Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
СТАНОВИ ВО ГРАДБА СО ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ

Се продаваат 6 станбени единици во зграда во градба кај Универзална.
Зградата е со 5 ката и на секој кат има по еден стан ос 120м2 со висока енергетска независност и премиум квалитет на материјали...

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.09.2023
Stan vo Hipodrom

Se prodava dvosoben renoviran stan ( dnevno plus dve spalni sobi) Hipodrom- PVC prozori, parket, banja, nova sigurnosna vrata. Podetalni informacii na 077 938 411.

Цена:38.000 €

   

Објавен на: 19.01.2023
Продавам 4-собен стан во Аеродром (Три Бисери)

Продавам 4-собен стан во Аеродром - Три Бисери, 100 м2 (3 спални, дневна, трпезарија, кујна, бања, купатило, 2 тераси, подрум-посебно соѕидан + бесплатен паркинг), на 2-ри кат, во зградите покрај к...

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.01.2020
Prodavam trosoben stan

Prodavam trosoben stan vo Kisela Voda (gradba na zgrada 2010 godina) vo odlichna sostojba, delumno namesten, so sopstven parking i podrum na koristenje. Odlichen raspored, vednash vseliv bez potreb...

Цена:1 €

   

Објавен на: 24.12.2019
80м2 ТРИ спални, две купатила, Гаража+паркинг

Продавам стан од 80м2 на ул:Јуриј Гагарин 62. дијагонално од студентски дом Гоце Делчев, нова зграда од 4 спрата, на високо приземје. Станот е со три спални, купатило плус тоалет, дневна соба трпез...

Цена:85.000 €

   

Објавен на: 18.12.2019
Продажба на стан

Станот е на локација кај кружниот тек во Кавадарци спроти Кам маркет. На ул. Бул."Кочо Рацин" бр.1-1/21. Број на зграда 1,Кат 05.

Цена:36.000 €

   

Објавен на: 21.10.2019
STANOVI VO VLAE / СТАНОВИ ВО ВЛАЕ

Се продаваат станови во градба во Влае, на одлична и мирна локација, на Ул. Франце Прешерн бр. 149. Основна карактеристика на објектот е што тој е целосно енергетски ефикасен, има модерна и ексклуз...

Цена:1.050 €

   

Објавен на: 21.09.2019
Prodavam prekrasen stan vo Novo Lisice od 47 m2 + podrum

Prodavam prekrasen stan vo Novo Lisice od 47 m2 + podrum + skrivnica, zgrada pravena po site STANDARDI. Se sostoi od dnevna, kujna, spalna, kupatilo, ostava, terasa, 3 kat, na sekoj kat ima po 2 tr...

Цена:48.000 €

   

Објавен на: 15.06.2019
PRODAZBA NA STANOVI VO GORCE - NOVOGRADBA

Prodavame stanovi- novogradba - P+3K so lift - vselivi na 30.09.2019 god. vo Gorce Petrov - sportski tereni i toa:
27m2,30m2,33m2,38,i 40m2 so edna spalna soba i
44m2,52m2 so dve spalni sobi

Цена:900 €

   

Објавен на: 06.03.2019
се продава стан во Козле

Се продава стан во Карпош - Козле, 54 м2 + 5 м2 подрум, со една спална соба. Спроти бензиска Макпетрол, на прв кат со парно. Ориентација кон училиштето Владо Тасевски и паркинг. Цена 81.000 Е. Инфо...

Цена:81.000 €

   

Објавен на: 21.03.2024
Продавам гарсоњера

Се продава гарсоњера од 22м2 карши државна болница. Сопаствено парно на 1 кат.Новоградба поволна и за деловен простор.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 22.02.2023
Se Prodava stan vo izgradba vo Strumica

Stanot e dupleks ( na dva kata), so kvadratura od 92m2. Raspolaga so funkcionalen raspored i visoko kvalitetna gradba na zgradata.

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.02.2023
SANI

Prodavam stan od 41m2, 10 kat, vo kulite vo Zelezara, 41m2.Dve sobi, kujna, kupatilo, trpezarija, so moznost za dogradba. Moze i opremen, moze i prazen. Hitno poradi selenje vo stranstvo. Tel. 078264341

Цена:40.000 €

   

Објавен на: 26.07.2022
više brige za vašeg zahtjeva za kredit

Ti si posebna, pošteni i dobrog karaktera imate prihod koji može vam pomoći doći na svoje mjesečne isplate; Ja vas s posudbe iz 1000 € do 1.000.000 € s vrlo isplativo uvjetima uz k...

Цена:12 ден.

   

Објавен на: 02.02.2022
Prodavam stan vo Aerodrom

Prodavam stan vo Aerodrom 89 m2 pozadi Vero.Na 3.sprat, 3 sobi, 2 terasi,parno, klima

Цена:89.000 €

   

Објавен на: 01.12.2021
Trosoben stan vo Debar Maalo 61m2

Se prodava preubav stan na odlicna lokacija vo Skopje - Debar Maalo, naselba Centar
61 m2, trosoben, renoviran, uredno namesten, so cist imoten list
Golema terasa so ubav pogled, 4ti sprat
Parki...

Цена:72.000 €

   

Објавен на: 15.11.2021
Се продава стан во Ново Лисиче

Се продава трособен стан во населба Ново Лисиче од 80 m2. Идеалниот распоред на станот нуди можност за реновирање по ваш вкус со одлична функционалност и комуникација помеѓу дневниот престој, трпез...

Цена:80.000 €

   

Објавен на: 26.10.2021
SANJA

Stan od 41m2, 10 kat, vo kulite vo Zelezara, dve sobi, kujna, kupatilo. Ima klima, zelezarsko parno 24 casa. Moze i opremen. Bez agencii.

Цена:25.000 €

   

Објавен на: 21.10.2021
Стан во Топанско Поле / Shitet banes ne Topansko

Стан на приземје со 2 спални соби и дневна со кујна, од 47м2 и подрум од 10м2. На 2 минути од TC Point / Viva Fresh
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>...

Цена:36.000 €

   

Објавен на: 25.09.2021
Trosoben proširen stan

Se prodava trosoben proširen stan na 5 kat vo Novo Lisiče na odlična lokacija.rnStanot se sostoi od 2 spalni sobi,dnevna soba,trpezarija so kujna,podrumski prostorii.rnStanot ima sopstveno g...

Цена:63.000 ден.

   

Објавен на: 20.09.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка