Продавам гарсоњера

ЦЕНА: 1 мкд

Продавам гарсоњера


Се продава гарсоњера од 22м2 карши државна болница. Сопаствено парно на 1 кат.Новоградба поволна и за деловен простор.Име:
Град:
Скопје
Телефон:
075455112
Објавен на:
22.02.2023

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Игор
Град:
Скопје
Телефон:
075455112
Објавен на:
22.02.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка