Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Издавам

Издавам куќа во стар Дојран Сретеново идеална за мирен одмор

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 24.07.2024
Се продава куќа во Маџари - Триангла, 410 м2

Се продава нова невселена куќа во населба Маџари, Триангла со вкупна површина од 410м2 (465,00 еур за м2).

Куќата се состои од:
- Сутерен, пренаменет во деловен простор (2 дуќани, со можност да...

Цена:190.000 €

   

Објавен на: 06.02.2023
Prodavam kuka

Prodavam kuka ( stara gradba ) na ul.France Preshern 102a, Vlae so povrsina od 100m2 , plac so vkupna povrsina 550 m2, na atraktivna i mirna lokacija so pogled i izlez na r.Vardar. Za dopolnitelni ...

Цена:295.000 €

   

Објавен на: 30.03.2021
Куќа на два спрата со гаража

Се продава куќа на два ката со гаража

Се продава куќа на два ката, со вкупна површина од 150м2 . Секој кат има по три засебни соби и бања, големи балкони, помошни простории, како и гаража од...

Цена:24.990 €

   

Објавен на: 21.11.2019
Се продава куќа во Тафталиџе, 200м2

Се продава барака во Тафталиџе, 200м2 (во близина на кафе Астера).
Цена по договор
Контакт 078 865 645

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.09.2019
Se prodava kuka

Se prodava kuka od 80m2, podrum 12m2 i dvorno mesto 210 m2, se vkupno placot 290m2. Kukata se naoga na ul.Mariovska 3 vo delot od naselba K.Voda koga odime za nas.Przino. vo miren del a blisku do c...

Цена:103.000 €

   

Објавен на: 11.09.2019
Prodavam kuka so plac

Se prodava kuka od 350 m2 so dvorno mesto od 800 m2 vo Gorno Sonje. Kukata ima 2 golemi terasi, 4 spalni sobi, 3 banji, vnatresna izolacija, vnatresni skali, 2 saloni od 150 m2, 2 vleza, parking pr...

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.08.2019
Продавам куќа во Крушево

Продавам куќа во Крушево во непосредна близина на хотелот Монтана, со подрумски простории и гаража, наместена, изолирана со Демит фасада, новоградба...

Цена:40.000 €

   

Објавен на: 26.02.2019
se prodava baraka vo Lisice posledna 7ka

Se prodava baraka na atraktivna lokacija na samiot bulevar (na starą posledna sedmica) vo naselba Lisice,so plac 260 m2 od Koj 70 m2 baraka i 15 m2 garaza

DUP P+2+potkrovje.Vo osnova 102 m2 Visi...

Цена:1 €

   

Објавен на: 27.01.2019
SE PRODAVA

SE PRODAVA KUKA VO KUCEVISKA BARA SKOPJE ZA POVEKE INFORMACII JAVETE SE NA TEL 072685844 SLAVE

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.08.2023
Se prodava kuka vo Sopiste

Se prodava kuka vo Sopiste so moznost za zamena za stan vo Skopje so dopolata.

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.03.2023
kuka vo naselba cento

kukata se naoga na sama raskrsnica na kos vo naselba cento koga doagate od centar na semaforite levo pa edno 800 m samo pravo . kukata se sostoi od 3 kata prizemje sprat i podkrovje vo golemina od ...

Цена:155.000 €

   

Објавен на: 29.01.2023
prodavam kuka vo nas dame gruev

prodavam kuka vo nas dame gruev sk 3 sprata za ziveenje po 80 m2 dvor 400m2 dukan 15 m2

Цена:85.000 ден.

   

Објавен на: 24.02.2022
Prodavam kuka vo nas.Vlae, Skopje

Prodavam kuka vo nas.Vlae, Skopje. Kukata e na dva kata, sekoj ima po 90 m2, potkrovje 80 m2( neuredeno), garaza 40 m2( adaptirana za ziveenje), dvorno mesto 70 m2. Uredna dokumentacija

Цена:1 €

   

Објавен на: 01.01.2022

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.12.2021
ПонудаОдлична алтернатива за оние кои бараат сериозно финансирање.
Е-пошта: dhermeros9@gmail.com

Цена:10 €

   

Објавен на: 30.11.2021
Prodavam kukja vo Taftalidze 2

Se prodava baraka so dogradba,garaza i delovna prostorija vo Taftalidze 2 na preubava mirna lokacija. 115m2 stanbena povrsina, garaza od 32m2 i delovna prostorija so kamin 22m2. Okolu objektot ima ...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 20.11.2021
Se prodava kuka vo Skopje-Zlokukani

Parcela 290m2,objekt 61m2 + tarasa 9m2.
2 Spalni sobi,dnevna so kujna, hodnik,kupatilo.
Kukata se naoga na mirno mesto koe nudi besprekoren mir I privatnost, pogodna za site koj sakaat da se bl...

Цена:55.000 €

   

Објавен на: 14.11.2021
Продавам куќа во Црниче

Продавам куќа во Црниче

Цена:180.000 €

   

Објавен на: 27.10.2021
Продавам куќа

Продавам стара куча во Црниче

Цена:180.000 €

   

Објавен на: 27.10.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка