Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Банско - Продажба на двособен апартман во Aspen Suites

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Aspen Suites, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
...

Цена:22.000 €

   

Објавен на: 08.01.2021
Банско - Продажба на двособен апартман Winslow Hightland

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Hightland, со затворен базен, спа центар и голема градина, на 200 метри о...

Цена:31.000 €

   

Објавен на: 08.01.2021
Банско - Продажба на двособен апартман Емералд Спа Хотел

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Емералд Спа Хотел,
со спа центар и фитнес.

Карактеристики:

Цена:27.500 €

   

Објавен на: 08.01.2021
Prodavam stan

Stan 58m2 3 sprat na glavna ulica
Karsi bolnicata Diamed

Цена:39.000 €

   

Објавен на: 04.01.2021
Стан во Кичево од 70м2

Продавам стан во Кичево со површина од 70м2 + 5м2 тераса во зградата кај Стар Лопушник.
Станот е во зграда со лифт, на 5ти спрат со ориентација кон југо-исток, располага со две спални соби и прост...

Цена:42.000 €

   

Објавен на: 14.12.2020
Se prodava stan na bul. A Makedonski vo Radovis

Се продава трособен стан на бул.А.Македонски позади КИТ-ГО. Станот е трособен со дневна, спална и детска соба, посебна кујна со остава, купатило плус посебно wc, и две големи тераси.
Цена по договор

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 11.12.2020
Se prodavam dvosoben komoten stan vo Novo Lisice 58m2 so podrum

Se prodava dvosoben stan vo novo lisice, 58m2, so gradsko parno, juzna strana, ubav raspored na 2 kat bez lift. Stanot e namesten mebelot vo stanot e gratis.

Цена:54.000 €

   

Објавен на: 23.11.2020
Почитувани читатели, треба да забележите

Почитувани читатели, треба да забележите дека оваа понуда е за поединци, фирми и компании со сериозни ум, не дозволувајте оваа можност да ве помине. сите заинтересирани поединци, фирми и компании к...

Цена:50.000 €

   

Објавен на: 18.11.2020
se prodava stan

se prodava trosoben stan od 78 m2 vo Gorce Petrov blizu turska ocna bolnica, so dve spalni sobi, golem dneven boravok, kujna, kupatilo i toalet, dve terasi i parking mesto. zgradata ima lif.

Цена:60.000 €

   

Објавен на: 16.11.2020
Baram decko

Baram decko za zabav imam 19 god

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 05.11.2020
Дали треба заем за долг за да ги исплатите сметките

Дали ви требаат финансии? Дали барате финансии? Дали барате финансии за да го зголемите вашиот бизнис? Ние им помагаме на поединците и компаниите да добијат финансии за проширување на деловните акт...

Цена:50.000 €

   

Објавен на: 28.10.2020
Се продава стан 54м2 во Кисела Вода

Се продава стан 48м2 станбена површина и 6м2 тераса во Кисела Вода, на први спрат од релативно нова зграда со 4 ката, без лифт. Станот има дневна со кујна (одвоена со шанк), пространа спална соба, ...

Цена:56.000 €

   

Објавен на: 30.09.2020
Se prodava Stan vo Kapistec

Stanot se naogja do T.C Zabra.Povrsina 73m2,celosno renoviran.Na prv sprat, so pogled vo park.Ima dve spalni sobi,vgradeni plakari vo hodnicite i spalnata soba.Toaletot e so prirodna ventilacija.Sm...

Цена:86.000 €

   

Објавен на: 29.09.2020
Nov stan za prodazba vo Micurin

Vo neposredna blizina na Nova Zeleznichka Stanica
Ul.Anastas Mitrev br.10 pozadi Tanec.

57m2

Цена:62.700 €

   

Објавен на: 29.09.2020
PRODAVAM NOV EDNOSOBEN STAN

-Polozba na garsonjerata - Jugo zapad
-Termoizolirana fasada so stiropor za dobivanje na energetski pasos
-Fasadna stolarija so PVC profili so povekestrano zaptivanje i nisko emisiono termopan st...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 28.09.2020
Se prodava stan vo Ohrid

Stanot se naogja na prekrasna lokacija so pogled na ezero, namesten vednas vseliv, so cista dokumentacija.

Цена:38.000 €

   

Објавен на: 16.09.2020
Ekstra stan vo novo lisice ( posledna 5 )

- 66м2 , 3 соби (дневна, спална , детска)
- Комплетно модерно опремен (
вградени плакари )
- бањa ( Marazzi плочки и Kolpa san

Цена:69.000 ден.

   

Објавен на: 12.09.2020
ПРОДАВАМ или МЕНУВАМ СТАН ВО ЦЕНТАР НА ОХРИД

ПРОДАВАМ или МЕНУВАМ реновиран стан во строг центар на Охрид, погоден и за деловен простор.
ПО ДОГОВОР.

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.09.2020
Дали ви треба финансии? Дали барате финансии

Дали ви треба финансии? Дали барате финансии? Дали барате финансии за да го зголемите вашиот бизнис? Ние им помагаме на поединците и компаниите да добијат финансиски средства за проширување на бизн...

Цена:900.000 €

   

Објавен на: 24.08.2020
Купувам стан

Купувам стан во населби Карпош или Тафталиџе од 55 до 70 м2 контакт 070 338 986

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.07.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка