Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Trosoben stan vo Karpos 4

Se prodava trosoben stan vo Karpos 4 na Nikola Parapunov 33, pozadi stara televizija na pocetok na kej na Vardar. Stanot e na prv sprat od sedum so lift na severoistocna strana. So centralno greenje.

Цена:87.500 €

   

Објавен на: 05.12.2019
Продавам двособен стан 69 м2 во Карпош 1

Стан на I кат, помеѓу ОУ Карпош и Технолошки факултет на мирна локација.
Во близина има две градинки две осмолетки, 4 гимназии, 7 факултети.
Има парно греење и голем подрум, 13 м2. Потребно е рен...

Цена:970 €

   

Објавен на: 27.11.2019
URBAN LIVING PRODAVA RENOVIRAN LUKSUZEN STAN PORTA VLAE!!

URBAN LIVING IZDAVA CELOSNO RENOVIRAN LUKSUZEN STAN na 6 kat so 2 lifta. 114m2 od koj 78m2 e vnatresniot del na stanot a so balkoni + 36m2. Stanot ima 1 Toalet, 1 Posebna kujna, 1 Dnevna, 2 Spalni....

Цена:87.000 ден.

   

Објавен на: 27.11.2019
Prodavam stan

Стан ,карпош1, нов ,48м, цена по дог,

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.11.2019
Се продава стан во Карпош 1

Се продава стан во Карпош 1, веднаш спроти полицијата, на ул Бранислав Нушиќ бр.7. Станот е нов, изграден 2013 година, вкупно 87м2 и тераса од 5м2 со поглед на Партизанска.Има посебна спална, посеб...

Цена:83.000 €

   

Објавен на: 26.11.2019
Se prodava stan vo Aerodrom

Se prodava stan 64 m2 komletno renoviran. Stanot ima dve spalni sobi, toalet, dve terasi + 7m2, posebna kujna, dnevna i svoj podrum od 8m2. Se naoga na mirno mesto 5 kat od 8.
Moze zamena za pomal...

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.11.2019
Stan vo Novo Lisice gradba ADORA 2014

Se prodava nov dvosoben stan, na predposledna 5ka vo noviot del na kompleks objekti, na odlicna lokacija. Pozicija jug-jugozapad,se naogja vednas do O.U. ,,Lazo Angelovski’’, gradinkata...

Цена:53.000 €

   

Објавен на: 17.11.2019
SE PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO ZA 1050 E/ M2

ID 263605- Se prodava 3 soben stan 88 m2 na 2 kat vo Debar Maalo kaj Vardar Mebel, nov nevselen stan, Cena 1050 Evra/m2

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasat...

Цена:1.050 €

   

Објавен на: 13.11.2019
Sandawana oil in South Africa | Gumtree Classifieds in South Africa +27634299958

Sandawana oil in South Africa | Gumtree Classifieds in South Africa +27634299958
sandawana oil +27634299958 in Cape town Durban Kempton park Pretoria Bloemfontein Windhoek
Are you looking for Pow...

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 07.11.2019
Prodavam stan

Kompletno renoviran Stan

Цена:30.000 ден.

   

Објавен на: 05.11.2019
Se prodava trosoben stan

Trosoben stan 80m2 delumno renoviran na 5ti sprat

Цена:40.000 €

   

Објавен на: 03.11.2019
Продавам стан 69м2 на тивка локација Карпош1 Скопје

Продавам двособен стан 69 м2
Стан на I кат, помеѓу ОУ Карпош и Технолошки факултет на мирна локација.
Во близина има две градинки две осмолетки, 4 гимназии, 7 факултети.
Има парно греење и голем...

Цена:68.000 €

   

Објавен на: 02.11.2019
Се продава стан од 81м2 во Аеродром

Се продава стан од 81м2 во Аеродром, објект СТРУМА.
Станот е 67м2 + 14м2 тераса и има две спални соби, дневна, купатило.
Стан бр.33, влез 1, кат МА (поткровје со плоча без косини).

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.11.2019
Се продава стан спроти Зебра

Се продава стан на ул. Васил Ѓоргов бр.19, спроти Зебра.
Стан бр.36, влез 1, ламела 1, поткровје
Станот е 95м2 , има и гаражно место.
Станот е веднаш вселив, со имотен лист.

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.11.2019
Се продава стан во Бардовци

Се продава стан во Бардовци. Станот е готов и веднаш вселив.
Станот е со 3 спални соби, 3 тераси, дневна соба со трпезарија, кујна, претсобје, две бањи + 1 wc, гардеробер и остава.
Нето површина ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.11.2019
Продавам стан

Се продава стан во Кисела Вода 30 м2 на приземје позади бурекџилница Круна.И гаража под станот 16м2.

Цена:35.000 €

   

Објавен на: 26.10.2019
Se prodava trosoben stan od 42m2+5m2 podrum vo Reonski centar Aerodrom (sproti Novo Lisice)

Se prodava trosoben stan od 42m2+5m2 podrum vo Reonski centar Aerodrom (sproti Novo Lisice).
3ti sprat od 7 so lif, orientacija jugo-istok
Dnevna soba so trpezarija, dve spalni sobi, kujna, hodn...

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.10.2019
SE PRODAVA STAN VO DEBAR MALO 86m2 NA VISOKO PRIZEMJE

STAN VEDNAS VCELIV SO 3 SOBI 2 KUPATILA I EDEN BALKON STANOT E PRAZEN I VEDNAS MOZE DA SE VSELITE POVEKE IFORMACI 078581447 SANDRA

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.10.2019
Se prodava luksuzen dupleks stan vo Michurin

Dupleks stan vo Michurin: 1vo nivo:67m2, 2ro nivo: 15m2.
Stanot raspolaga so konforna dnevna soba so vgradena kujna, terpezarija i galerija na vtoroto nivo, konforna spalna soba so vgraden plakar....

Цена:92.000 €

   

Објавен на: 06.10.2019
Dvosoben stan vo Kisela Voda

Prodavam dvosoben stan, Kisela Voda 55m2, kaj OU Dositej Obradovikj, na prizemje, 2 sobi, kujna, ostava, kupatilo i gostinsko WC, bez terasa. Gradba 2005. Cena 900 evra kvadrat odnosno 49500 evra, ...

Цена:49.500 €

   

Објавен на: 21.09.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка