Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава

Трособен стан од 67м2, изграден 2016 година, со сопствено греење (фонкојлери), многу економично што работи со своја инсталација, која не дозволува влез на надворешниот воздух. Станот е нов, со убав...

Цена:1.080 €

   

Објавен на: 17.06.2020
LOST LOVE SPELL CASTER,PAY AFTER RESULTS +27839620753-CANADA-NETHERLANDS-SINGAPORE-UK

LOST LOVE SPELLS HEALER, LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS, INTERNATIONAL LOST LOVER HEALERS, MAGIC RING, LOVE SPELLS TO BRING BACK A LOVER, REVENGE OF THE RAVEN CURSE, BREAK UP SPELLS,...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 07.05.2020
Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар

Продавам стан на улица Водњанска, веднаш до Клинички Центар.
83м2
Две спални,
Голема дневна соба со терпезарија и одвоен кујнски простор,

Цена:80.000 €

   

Објавен на: 30.04.2020
Купувам стан

Купувам стан најмногу до 60м2 во Тафталиџе 1 или 2, понова градба, до 3 кат

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.04.2020
Nov stan vo Gjorce Petrov

Se prodava Nov stan vo Gjorce Petrov, 38 m2 so 1 spalna soba, 1 balkon, 2018 godina na gradba. Stanot e Nov i nikogas nevselen

Цена:850 €

   

Објавен на: 18.03.2020
Se prodava stan vo centarot na Ohrid odma pozadi sudot

Se prodava dvosoben stan vo strogiot centar na Ohrid odma pozadi sudot,istocno orientiran.Vkupna povrsina na stanot 53m2 od koi 2m2 e balkon.
Vo stanot voopsto ne e ziveeno,koristen e kako deloven...

Цена:60.000 €

   

Објавен на: 09.03.2020
Продавам стан

 продавам наместен стан во Козле кај Хотел Гранит 52м2 со тераса на 3/3 кат.

Цена:62.000 €

   

Објавен на: 06.03.2020
Продавам стан!

Стан 56м2 во Ѓорче на 3ти спрат стара градба. Дневна, кујна со трпезарија и спална.

Цена:42.000 ден.

   

Објавен на: 05.03.2020
Се продава стан од 84м2 во реонски центар Аеродром

Станот се наоѓа во близина на градинка и основно училиште

Цена:82.800 €

   

Објавен на: 01.03.2020
Продавам станови на ул. Водњанска (Центар)

продаваат два станови на поткровје (83 и 94м2) на ул. Водњанска (Мајка Тереза), веднаш до Галија, исклучително погодни и за деловен простор.
Ориентација Исток/Запад.

Становите се во одлична со...

Цена:950 ден.

   

Објавен на: 27.02.2020
Stanovi novogradba vo hrom

Се продаваат станови со големина од 27м2, 33м2, 35м2, 45м2, 47м2, 51м2, 60м2, 71м2, 78м2, 88м2, 90м2
Зградата се состои од приземје и 4 ката.
Адреса: ул. Исаија Мажовски бр. 16
На сликите во при...

Цена:920 €

   

Објавен на: 25.02.2020
Preubav stan vo Hrom

Se prodava preubav stan vo naselba Hrom kaj kruzniot tek, so povrsina od 55 m2 vo mala zgrada so 22 stana ,
na 4-ti sprat od 4, so lift. Vo radius od 50 m ima gradinka, uciliste, pazar, tinex, kam...

Цена:45.000 €

   

Објавен на: 16.02.2020
Stan novogradba Adora Inzinering- PRODAVAM

Stan 72 m/2, dnevna soba so trpezarija i kujna, tri sobi, banja, toalet, ostava, terasa, PLUS parking plac 16 m/2 na nivo -2 i podrum 5 m/2. NEKORISTEN, NEVSELEN!
SE PRODAVA KOMPLETNO, SPORED OPISOT!

Цена:87.000 €

   

Објавен на: 16.02.2020
Se prodava stan vo Vlae so sopstven dvor

Se prodava stan vo Vlae so 2 spalni+Detska soba, dnevna, trpezarija,kujna,hodnik,toalet,kupatilo,podrumska prostorija,2 balkoni.
Stanot e so sopstven ureden dvor so letnikovec

Цена:98.000 €

   

Објавен на: 13.02.2020
Se prodava stan

Stanot e 62 kvadrati na 8 kat od 9 so lift vo kompleks Prince Topansko Pole.Ima dnevna kujna trpezarija i kupatilo i terasa od 7 kvadrati.Se prodava namesten kako na slikite.

Цена:52.000 €

   

Објавен на: 02.02.2020
Prodavam dvosoben stan vo Hipodrom

Dvosoben stan vo Hipodrom, 58 kvadrati na petti kat. Podrum, parking I novi prozorci. Stanot ima prostor za dve nivoa. Cena po dogovor.

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.02.2020
Se prodava dvosoben stan vo Aerodrom Tobako 2

Se prodava dvosoben stan vo Aerodrom pozadi tobako 2. Na 1 kat so lift i pokrien parking prostor.
Stanot se sostoi od kujna so trpezarija, dnevna soba, spalna soba, kupatilo i 2 terasi. Na odlicna...

Цена:63.000 €

   

Објавен на: 29.01.2020
Стан во Козле

Продавам стан во Козле на улица Брадфордска 1, веднаш до ресторанот "Македонска куќа", спроти "Веро" - Тафталиџе.98 квадрати, четирисибен стан, ориентиран кон исток, југ и запад...

Цена:95.000 €

   

Објавен на: 24.01.2020
KREDITNA PONUDA?

KREDITNA PONUDA?
KONTAKTOVITE ME U PRIVATNOJ.
POŠTA: ivicstankovic@gmail.com

Цена:60.000 €

   

Објавен на: 24.01.2020
SE PRODAVA ILI IZDAVA NAMESTEN STAN I KUKA VO AERODROM 117m2 / VOLKOVO 175m2 /Parcela 306m2 / I PLAC VO NEREZI 333 m2

SE PRODAVA ILI IZDAVA NAMESTEN STAN I KUKA VO AERODROM 117m2 / VOLKOVO 175m2 /Parcela 306m2 / I PLAC VO NEREZI 333 m2

Цена:1 €

   

Објавен на: 18.12.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка