Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

Цена:800.000 €

   

Објавен на: 16.07.2021
Продавам двособен стан

Двособен стан во приземје од 34,5 м2 и подрум од 18 м2
позади старото кино во Ѓорче, на 6 км од центар.
на ул. Виа Игнација бр.6

Цена:28.000 €

   

Објавен на: 06.07.2021
Дали ви требаат финансии? Дали барате финансии? Дали барате пари за да го зголемите вашиот бизнис? Ние им помагаме на поединци и компании да добијат заем за проширување на бизнисот и да формираат нов бизнис кој се движи која било сума. Добијте заем со при

Дали ви требаат финансии? Дали барате финансии? Дали барате пари за да го зголемите вашиот бизнис? Ние им помагаме на поединци и компании да добијат заем за проширување на бизнисот и да формираат н...

Цена:80.000 €

   

Објавен на: 30.06.2021
2] sigurno je dostupan zajam

2] Pozdrav, ja sam Olek i radim za kreditnu kompaniju koja nudi do 10 milijuna eura svima u Europi ((Hrvatska, Srbija, Njemačka, Austrija, Rumunjska, BiH, Slovenija, Latvija, Litva, Bugarska i mnog...

Цена:90.000 €

   

Објавен на: 22.06.2021
Продавам наместен стан 47м2, 1кат, во Охрид кај болницата

Продавам наместен стан 47м2 на прв кат во нова зграда зад болницата, има две одвоени соби, кујна, бања, тераса,кревети, фрижидер, шпорет, садови, постелнина, ТВ, итн. По документи е 45м2. Може и за...

Цена:40.000 €

   

Објавен на: 30.05.2021
Дали барате супер итен кредит?

Заем за пари со итност!
Дали барате супер итен кредит?
Можеме да ви помогнеме.
За повеќе информации, мора да контактирате со нас преку е-пошта: customerservice@unitedkredietfinanciering.com или ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.05.2021
Продавам трособен стан во К.Вода

Продавам трособен стан во Кисела Вода, 67 м² + подрум 9 м² со поглед према Водно на југозападна страна. Цена 65000 Евра. Контакт телефон: 070223536

Цена:65.000 €

   

Објавен на: 09.05.2021
Продавам стан во Аеродром

Итно се продава 4 собен стан во Аеродром, ТЦ Скопјанка, први влез. Станот е 88м2, на 6ти кат, со две тераси, купатило и вц. Ќе ве молам без агенции.

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.04.2021
Top stan vo taftalidze blizu Komenski skoloto

BEZ AGENCII!!!
Stanot e vo privatna mala zgrada na 3 sprata izgradena vo 2003 godina, vo mirno maalo opkruzeno so kukjicki i mali zgradi
na 300m od city mall
privatno greenje (parno na struja)

Цена:80.000 €

   

Објавен на: 06.04.2021
Понудио новац кредит на располагању за сваку особу

Понудио новац кредит на располагању за сваку особу

Е-маил: financialserviceoffer876@gmail.com

Цена:300.000 €

   

Објавен на: 31.03.2021
Prodavam stan od 57 m2 vo Kisela Voda

Prodavam stan 57m2 na atraktivna lokacija vo Kisela Voda, vo blizina na Osnovno Uciliste, detska gradinka so mebel i dva klima uredi. Stanot raspolaga so kujna, trpezarija, ostava, spalna, dnevna p...

Цена:45.000 €

   

Објавен на: 30.03.2021
Банско - Продажба на двособен апартман Royal Bansko

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Royal Bansko, со затворен базен, спа центар, веднаш до ски стазата.

Карактерис...

Цена:18.000 €

   

Објавен на: 12.03.2021
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НАС. АВТОКОМАНДА

Се продава стан во нас. Автокоманда со површина од 53м2 со голема дневна со трпезарија, една детска соба, кујна, купатило и тераса. Станот може да се продава наместен или празен.
Лице за контакт Ј...

Цена:1 €

   

Објавен на: 22.02.2021
Продавам стан во Козле

Стан во Козле на 9 кат над Гранит, две соби, дневна со трпезарија, купатило и кујна. Тераса со поглед на водно која не влегува во кв на станот, парно, паркинг место

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.02.2021
Реновиран стан за продажба.

Станот е на прв спрат. Среден и реновиран.

Цена:30.000 €

   

Објавен на: 10.02.2021
Продавам стан

Се продава стан во нас. Аеродром во нова зграда позади Тобако 2. Станот е невселен.Станот е 54 м2 и располага со 2 спални соби, дневна со трпезарија и кујна,бања и тераса. Станот се наоѓа на 2 кат ...

Цена:60.000 €

   

Објавен на: 11.01.2021
Банско - Продажба на голем двособен апартман во Аспен Голф

Агенција за недвижности Глобал продава голем двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Аспен Голф, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристи...

Цена:33.000 €

   

Објавен на: 08.01.2021
Банско - Продажба на трособен апартман Aspen Heights Complex

Агенција за недвижности Глобал продава трособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Aspen Heights Complex, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Каракте...

Цена:25.000 €

   

Објавен на: 08.01.2021
Банско - Продажба на двособен апартман Panorama Resort & Spa

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Panorama Resort & Spa со спа центар и голема градина, веднаш до ски стазата, ...

Цена:16.900 €

   

Објавен на: 08.01.2021
Банско - Продажба на двособен апартман St Ivan Ski & Spa Complex

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс St Ivan Ski & Spa Complex, со затворен базен, спа центар и голема градина, ве...

Цена:19.900 €

   

Објавен на: 08.01.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка