Trosoben proširen stan

ЦЕНА: 63000 мкд

Trosoben proširen stan


Se prodava trosoben proširen stan na 5 kat vo Novo Lisiče na odlična lokacija.rnStanot se sostoi od 2 spalni sobi,dnevna soba,trpezarija so kujna,podrumski prostorii.rnStanot ima sopstveno greenje.Име:
Град:
SKOPJE
Телефон:
078374947
Објавен на:
20.09.2021

ЦЕНА: 63000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
ALMA ALMA
Град:
SKOPJE
Телефон:
078374947
Објавен на:
04.05.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка