Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Надежно, быстро и надежно для ваших проектов. . .

Теперь вы можете получить кредит частного акционерного капитала всего за 48 часов, вы можете получить срочные деньги как минимум от € 75000. Наша компания предлагает частные кредиты только с г...

Цена:5.680 ден.

   

Објавен на: 18.06.2019
Prodavam stan vo cair

Stanot e so povrsina od 63m2 ima dve sobi wc i edna golema kujna ima podrum od 6m2 i garaza od 20m2.
Stanot se naoga vo mnogu dobra lokacija so par od napred i zaden park.

Цена:7.302 ден.

   

Објавен на: 06.06.2019
Продавам стан

Се продава стан од 44м2 со поткровје и гаражно паркинг место 12м2

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.05.2019
Se prodava stan vo Novo Lisice

Станот се наоѓа на 2-ри спрат, без лифт. Располага со дневна соба со трпезарија, кујна, спална соба, детска соба, купатило, две тераси од кои едната е споена со кујната и подрум. Вкупна површина 84...

Цена:64.000 €

   

Објавен на: 11.05.2019
Продажба на станови

Продажба на станови во градба во населба Влае-72м2,70м2,66м2,65м2,58м2,46м2,44м2,42м2,40м2,37м234м2 со градско парно.

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.05.2019
ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО НАСЕЛБА ВЛАЕ

ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО НАСЕЛБА ВЛАЕ КВАДРАТУРА 72М2,70М2,66М2,65М2,58М2,46М2,44М2,42М2,41М2,40М2,37М2,34М2, СО ГРАДСКО ПАРНО.

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.05.2019
Продавам стан во центар

Двособен
Адереса 11 Октомвти 23 б
трети спрат од четири

Цена:70.000 €

   

Објавен на: 07.05.2019
Prodavam stan

Se prodava stan vo bitola 63 kvadrati na ul.prilepska

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.04.2019
prodavam stan

proba za nov oglas

Цена:20.000 €

   

Објавен на: 24.04.2019
Продавам трособен одличен стан

Стан на улица Киро Крстевски бр 15 Кисела Вода (чешма)
Мала зграда 1 влез со 4 ката
Градба на ГП Илинден
Мирна локација (на слепа улица)

Цена:82.000 €

   

Објавен на: 23.04.2019
Prodazba na stan vo naselba Aerodrom

Se prodava nov stan vo naselba star Aerodrom, kvalitetno igraden so maksimalna funkionalnost. Pokraj navedenite informacii za dodatni prasanja moze da se javite na tel: 078/905-890

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.04.2019
Итно се продава Стан во Аеродром

Итно се продава 4 собен стан во Аеродром, ТЦ Скопјанка, први влез. Станот е 88м2, на 6ти кат, со две тераси, купатило и вц. Ќе ве молам без агенции.

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.04.2019
SE PRODAVA TROSOBEN NOV STAN VO AERODROM

Se prodava nov stan vo Aerodrom,3ta Makedonska Brigada,prazen, 72m2, 3 soben, 2 kat, parno, parking mesto so rampa, lift, germanski parket, cista dokumentacija,

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.04.2019
SE PRODAVA TROSOBEN STAN NA TOP LOKACIJA

Se prodava trosobem stan na odlicna lokacija vo centarot na skopje. -Stanot ima 3 sobi so odlicen raspored od hodnik se vleguva vo site sobi -Stanot ima orientacija na istok partizanska se gleda pr...

Цена:1 €

   

Објавен на: 09.04.2019
ПРОДАВАМ СТАН 42М2 ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Се продава стан 42м2 во Ѓорче Петров на ул. Борис Сарафов Блиску до ОУ Мирче Ацев, комплетно наместен и реновиран со нова пвц столарија, нови плочки, санитарија и мебел. Греењето е со панелка и кли...

Цена:37.000 €

   

Објавен на: 28.03.2019
Bring Back Lost Love Spell Caster | On line Spell Caster +2763176535 Australia Namibia UK Netherlands Zambia Zimbabwe USA Qatar UAE Canada

DR DELAN +27631765353 is a gifted spiritual healer and spells caster who may sort your issues and problems. "I Cast spells". With the help my spiritual powers, my spell casting is done in...

Цена:200 €

   

Објавен на: 26.03.2019
najava kredita između pojedinih ozbiljnih

Pozdrav. Pozajmljivanje novca između pojedinih financija i investicija. Mi odobravamo kredite od 1.000 € do 5.000.000 € osobama u financijskim potrebama. Kamatna stopa je 2% povratna od 1...

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 04.03.2019
Se prodava stan vo Stip

64 kvadrati. Vednas vseliv. Lokacija TUSH Market 4-ti sprat so moznost za dogradba na potkrovje.
-PVC prozori
-2 Klimi - inverter
-Pomosni prostorii: podrum, tresalna

Цена:40.000 €

   

Објавен на: 01.03.2019
ИТНО!! се продава стан во нс. Ченто

Се продава стан во населба Ченто. Станот е на 4-ти кат со површина од 50 м2 со можност за доградба од 21 м2 што би добиле површина од 71 м2. Станот има дневна, спална, кујна, ходник и купатило и мо...

Цена:40.000 €

   

Објавен на: 28.02.2019
Lost love spells caster in UAE +27631765353 Saudi Arabia UK Ireland Canada Australia USA

DR DELAN +27631765353 is a gifted spiritual healer and spells caster who may sort your issues and problems. "I Cast spells". With the help my spiritual powers, my spell casting is done in...

Цена:200 €

   

Објавен на: 26.02.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка