Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava

Se prodava stan od 63 metri kvadratni na ulica Isaija Mazovski. Cena po dogovor

Цена:50.000 €

   

Објавен на: 17.09.2019
продавам стан

продавам стан во Аеродром, кат 6 од 10, кај хотел Хилтон.
Целосно изолиран, со вградени плакари и кујна.

Цена:59.000 €

   

Објавен на: 12.09.2019
Станови во Кисела Вода од 34 до 61м2

Продажба на станови во населба Кисело вода. Вселиви во мај 2020 година.Зградата се состои од приземје, три ката и поткровје. Становите се со големина од: 34 м2, 40 м2, 46м2, 49 м2 и 61 м2.
Локациј...

Цена:980 €

   

Објавен на: 08.09.2019
DVOSOBEN 57M2 STAN VO KARPOS 4 NA ODLICNA LOKACIJA

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN SO POVRSINA OD 57M2 VO KARPOS 4.
STANOT RASPOLAGA SO DNEVNA KUJNA TRPEZARIJA,POSEBNA SPALNA SOBA,BANJA I TERASA.
STANOT IMA PODRUM
ORIENTIRAN ISTOK -ZAPAD

Цена:49.000 €

   

Објавен на: 04.09.2019
NOVA GARSONJERA SO POSEBNA SPALNA 27m2 VO KISELA VODA

Se prodava garsonjera vo gradba so povrsina od 27m2 vo Kisela Voda so posebna spalna soba,banja i francuski balkon Izbor na katnost Zgradata ke ima lift i gradsko parno

Цена:1.100 €

   

Објавен на: 04.09.2019
NOV DVOSOBEN 44M2 STAN VO AERODROM

SE PRODAVA NOV DVOSOBEN STAN SO POVRSINA OD 44M2 VO AERODROM
POZICIONIRAN NA 10TI KAT SO LIFT
RASPOLAGA SO DNEVNA KUJNA TRPEZARIJA,POSEBNA SPALNA SOBA,BANJA I TERASA
IMA CENTRALNO PARNO GREENJE

Цена:1.100 €

   

Објавен на: 04.09.2019
SE PRODAVA 3-SOBEN 70M2 STAN VO KULITE-KARPOS 4

SE PRODAVA RENOVIRAN TROSOBEN STAN VO KULITE SPROTI SITY MALL SO POVRSINA OD 70M2
POZICIONIRAN NA 9TI KAT OD 10 SO LIFT
SEVEROZAPADNA ORIENTACIJA
STANOT BIL DVOSOBEN SO EDNA SPALNA SOBA NO JA P...

Цена:60.000 €

   

Објавен на: 04.09.2019
TROSOBEN VO AERODROM 68M2 POZADI BISER

SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM SO POVRSINA OD 68M2 POZADI BISER VO NISKITE ZGRADI
STANOT E VO BLIZINA NA SKOLO I GRADINKI
RASPOLAGA SO DNEVNA KUJNA TRPEZARIJA,DVE SPALNI SOBI,BANJA I TERAS...

Цена:65.000 €

   

Објавен на: 04.09.2019
NOV TROSOBEN 71M2 STAN VO KOZLE

Se prodava nov trosoben stan 71m2 vo Kozle
Pozicioniran na 6ti kat so lift
Raspolaga so dnevna kujna trpezarija,dve spalni sobi,banja i terasa
Vseliv vednas

Цена:1.050 €

   

Објавен на: 04.09.2019
FULL OPREMENA GARSONJERA VO KOZLE

SE PRODAVA KOMPLETNO OPREMENA GARSONJERA 25M2 VO KOZLE
ISTOCNA ORIENTACIJA
POZICIONIRANA NA 1TI KAT OD VKUPNO
IMA CENTRALNO PARNO GREENJE

Цена:30.000 €

   

Објавен на: 04.09.2019
Stan vo Ohrid kaj Biljanini izvori(bejbunar)

Стан Во Охрид кај Биљанини извори (бејбунар) со убава тераса, мирна локација и поглед перема Галичица

Цена:1 €

   

Објавен на: 13.08.2019
Prodavam stan vo Cento 53m2 so podrum, 26 000 EUR

Se prodava dvosoben stan vo naselba Cento, 53m2 vo prizemje, so podrum, renoviran. Moznost na dogradba - prosiruvanje (terasa ili soba 9-12m2). Dvostran orientiran sever-jug, na glavnata ulica i ...

Цена:26.000 €

   

Објавен на: 11.08.2019
Stan sproti City Mall

Се продава стан на 9/10 кат спроти Сити мол. Делумно реновиран, со два балкона,два лифта,голем паркинг... Одлична инфра структура... 078/351-414

Цена:60.000 €

   

Објавен на: 30.07.2019
Prodavam namesten stan 66m2 vo Ohrid

Se prodava namesten stan vo centar na Ohrid 66m2, so podrum 8m2, parking, 2 balkoni, na 2 kat vo zgrada, orientacija istok- zapad

Цена:48.000 €

   

Објавен на: 14.07.2019
Se prodava nov stan 44m^2

СЕ ПРОДАВА СТАН 44 М^2 СЕУШТЕ ВО ИЗГРАДБА ВСЕЛИВ ВО ДЕКЕМВРИ 2019 Г.

СТАНОТ Е НА ПРЕКРАСНА ЛОКАЦИЈА НА ПОТКРОВЈЕ 10 - ТИ КАТ. ИМАТЕ ПРИСТАП ДО СПРАТОТ СО 4 ЛИФТА!
СТАНОТ Е СО ОРИЕНТАЦИЈА ЗАПАД ...

Цена:48.400 €

   

Објавен на: 02.07.2019
Prodavam stan vo naselba kisela voda 53 kvadrati

Prodavam stan vo naselba kisela voda 53 kvadrati so 2 spalni,trpezarija,kujna,2 balkoni i lift

Цена:45.000 ден.

   

Објавен на: 02.07.2019
Стан во Тафталиџе II

Продавам нерновиран трособен стан 73 м2 во Тафталиџе II на 100м од Ситимол. Цена по видување. Без агенции. Тел. 077 97 91 61

Цена:1 €

   

Објавен на: 21.06.2019
Stan vo Novo Lisiche

Prodavam stan od 63m2 na 2 kat vo Novo Lisiche na prekrasna lokacija. Stanot e so komotna dnevna, trpezarija, kujna, terasa i spalna. Ima moznost da se izvede uste edna soba. Za poveke informacii j...

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.06.2019
Понуда за заем

Здраво, јас сум специјален промотор и бизнис лидер, им позајмувам на сите оние на кои им е потребно, и им нудам на недвижен имот и автомобилски кредити за оние кои сакаат да започнат бизнис или има...

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 20.06.2019
Kupuvam stan vo Aerodrom

Kupuvam stan vo aerodrom na mirno i tivko mesto, , Lokacija: pozadi Vero, biser, okolu pulevski ucilisteto, lale gradinkata, zelenite zgradi, prednost: da gleda nakaj park, do 4 ti kat, so lift so ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.06.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка