PRODAZBA NA STANOVI VO GORCE - NOVOGRADBA

ЦЕНА: 900 €

PRODAZBA NA STANOVI VO GORCE - NOVOGRADBA


Prodavame stanovi- novogradba - P+3K so lift - vselivi na 30.09.2019 god. vo Gorce Petrov - sportski tereni i toa:
27m2,30m2,33m2,38,i 40m2 so edna spalna soba i
44m2,52m2 so dve spalni sobiГрад:
Skopje
Телефон:
070233787,070323730
Објавен на:
06.03.2019

ЦЕНА: 900 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
VESNA i MARIJAN
Град:
Skopje
Телефон:
070233787,070323730
Објавен на:
06.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка