Se Prodava stan vo izgradba vo Strumica

ЦЕНА: По договор

Se Prodava stan vo izgradba vo Strumica


Stanot e dupleks ( na dva kata), so kvadratura od 92m2. Raspolaga so funkcionalen raspored i visoko kvalitetna gradba na zgradata.Име:
Град:
Strumica
Телефон:
075214785
Објавен на:
08.02.2023

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Slavce Mitev
Град:
Strumica
Телефон:
075214785
Објавен на:
08.02.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка