STANOVI VO VLAE / СТАНОВИ ВО ВЛАЕ

ЦЕНА: 1050 €

STANOVI VO VLAE / СТАНОВИ ВО ВЛАЕ


Се продаваат станови во градба во Влае, на одлична и мирна локација, на Ул. Франце Прешерн бр. 149. Основна карактеристика на објектот е што тој е целосно енергетски ефикасен, има модерна и ексклузивна фасада, висококвалитетни надворешни прозори и врати. Дополнително, објектот располага и со лифт. Во становите е предвидено да се вгради Инвертер клима уред, висококвалитетен трослоен дрвен под, одлична електрична галантерија, висококвалитетни собни врати, плочки од светски производители и беспрекорна завршна внатрешна обработка. Понудата се однесува на:
-стан 2 приземје, 62 м2 (располага и со свое дворно место)
-стан 5, 1 кат, 59 м2
-стан 6, 1 кат, 71м2
-стан 10, 2 кат, 71м2
Цената на становите е 1.050 евра / м2
Во објектот се продаваат и гаражи од 18м2 по цена од 350 евра/м2.
Објектот ќе биде вселив до мај 2020 година.Град:
Skopje
Телефон:
072204282, 078441031
Објавен на:
21.09.2019

ЦЕНА: 1050 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
STANOVI VO VLAE
Град:
Skopje
Телефон:
072204282, 078441031
Објавен на:
21.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка