Izdavam namesten ednosoben stan

ЦЕНА: 10000 мкд

Izdavam namesten ednosoben stan


Do zeleznicka i avtobuska stanica izdavam ednosoben kompletno opremen stanТелефон:
070 227 593
Објавен на:
23.09.2019

ЦЕНА: 10000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 42 m2
Број на соби:
 1 соба
Вертикална локација (на кој кат е):
 4 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Наместен

Дополнително:

check Парно греење
check Лифт
check Чиста документација

Контакт

Телефон:
070 227 593
Објавен на:
23.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se izdava

Се издава комплетно наместен стан од 60м2
Локација Т.Ц Три Бисери, Вучко-Аеродром,

Цена:200 EUR


Објавен на: 18.03.2020
СЕ ИЗДАВА

СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ. ВО КУЌА НА ПРВ СПРАТ. ПОСЕБЕН ВЛЕЗ СО ТЕРАСА. СЛОБОДНА Е ОД 16 ТИ МАРТ. КОНТАКТ ПОСЛЕ 12 ЧАСОТ.

Цена:6.200 MKD


Објавен на: 04.03.2020
Iznajmuvame stan vo Dzevahir sky city

Iznajmuvame stan vo Cevahir sky city odlicno mesto za site sto sakaat da ziveat vo bezbedno I luksuzno mesto.
Stanot se Naoga na 38 mi kat
Si ima obezbedeno svoj parking vo garazata.
Mebelot be...

Цена:350 EUR


Објавен на: 17.01.2020
Garsonjera Aerodrom

Izdavam namestena gatsonjera Aerodrom karshi majcin dom, potkrovje treti kat, parno, klima, posebna spalna. Kontakt 072931036 marija

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 09.08.2018
IZDAVAM GARSONJERA 30M2 VO KISELA VODA

IZDAVAM KOMPLETNO NAMESTENA GARSONIERA 30M2, VO KISELA VODA DO RESTORANOT ZURNAL. VSELIVA VEDNAS. CENA 10.000 DEN.
TEL.078919192 VESNA

Цена:10.000 MKD


Објавен на: 20.08.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка