VILLA KLIMENT privatno smestuvanje Pestani

ЦЕНА: 500 мкд

VILLA KLIMENT privatno smestuvanje Pestani


Privatno smestuvanje
sobi za izdavanje opremeni so: sopstveno kupatilo;
klima ured;
minibar;
kabelska televizija so lcd tv; bezzicen internet WI-FI;
sopstven parking;
centralno greenje(rabotime vo tekot na celata godina)
cena po dogovor
www.facebook.com/VILLA.KLIMENT
email:gocenecoski@yahoo.com
informacii na tel:
+389/046/285-032 ;
077/761-772 ;
075/48-11-98Име:
Град:
ohrid
Телефон:
075481198
Објавен на:
29.11.2013

ЦЕНА: 500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
goce
Град:
ohrid
Телефон:
075481198
Објавен на:
10.05.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

LUKSUZNI APARTMANI NA VLEZOT VO PESTANI

Se izdavaat sovremeni apartmani na vlezot vo Pestani na samiot breg. Apartmanite se opremeni so kupatilo,kujna, LCD , kablovska, internet. Objektot poseduva golem dvor za prijaten prestoj i parking.

Цена:500 MKD


Објавен на: 05.07.2012
Izdavam apartmani

Vila Panorama se naoga vo neposredna blizina na hotel Slavija Inospektar,Belvedere i MVR odmoraliste.Raspolaga so apartmani i studija opremeni so mini kujna,tv i sopstveno kupatilo,terasa so pogled...

Цена:500 MKD


Објавен на: 21.08.2013
PESTANI NOVI APARTMANI NA SAMIOT BREG - LUX APARTMANI 45m2

Se izdavaat vo naselba Pestani na samiot breg na ohridskoto e ezero novi aprtmani od 45m2 so posebna dnevna i spalna + 10m2 terasa.Sekoj apartman e opremen so sopstvena banja,kujna, frizider,kablov...

Цена:По договор


Објавен на: 03.07.2014
соби апартмани студио охрид 250 денари Соби Апартмани Студио Охрид sobi apartmani studio Sobi Apartmani Studio Ohrid ohrid Goce Гоце goce гоце Собе Апартмане Студио sobe apartmane studio Sobe Apartmane Studio ohrid собе апартмане студио

Сместување соби во Охрид за 250 денари.
http://www.youtube.com/watch?v=eFj5djA9T3c

Добродојдовте во срцето на прекрасната природа сместена во пазувите на прекрасната Галичица, бисерот на најпос...

Цена:250 MKD


Објавен на: 22.07.2014
Apartmani Kolevski

Se izdavaat 9 kompletno opremeni apartmanii dve studia: klima,kablovska,kompletno opremena kujna,kupatilo,terasa,besplaten wireless internet,peralna so peglanje,sopstven parking.
Tel.070-212399 ...

Цена:По договор


Објавен на: 21.07.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.