baram stan pod naem

ЦЕНА: 3000 мкд

baram stan pod naem


baram stan vo bitola. stanot da bide mal, mozi i garsoniera. po moznost stanot da bide vo posirokiot centar na gradot.Град:
bitola
Телефон:
078446527
Објавен на:
12.10.2012

ЦЕНА: 3000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Битола

Контакт

Име:
valentina petrovska
Град:
bitola
Телефон:
078446527
Објавен на:
12.10.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Издавам стан во Битола

Издавам еднособен наместен стан во Битола, ул. Едвард Кардељ (трите убавици).

Цена:120 EUR


Објавен на: 27.08.2013
Се издава Стан за Студентки

Се издава стан за студентки. Станот има дневна соба, трпезарија со кујна, купатило и спална соба. Станот е наместен и е опремен со шпорет, фрижидер, електрична печка и др. Се наоѓа кај горно Веро, ...

Цена:4.500 MKD


Објавен на: 04.09.2012
Мини пивара

Започнете нов и оригинален бизнис во Македонија. Се продава мини пивара - Поволно!

078 33 99 66

Цена:По договор


Објавен на: 16.10.2012
KOVANI OGRADI PORTI RESETKI GELENDERI TERASI VRATI

KOVANO ZELEZO OGRADI,PORTI,GELENDERI,ZASTITNI RESETKI,GARAZNI VRATI,METALNI VRATI,TERASI,URBANA OPREMA:JARBOLI,KLUPI,PARKING ZA VELOSIPEDI

Цена:По договор


Објавен на: 05.07.2014
KOVANO ZELEZO OGRADI PORTI TARASI GELENDERI KAPII

KOVANO ZELEZO OGRADI PORTI KRILNI KLIZNI KAPII ZASTITNI RESETKI GELENDERI RAKOHVATI BALKONI IZRABOTKA TRANSPORT I MONTAZA

Цена:По договор


Објавен на: 05.07.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.