prodavam dukan

ЦЕНА: 10000 €

prodavam dukan


Se prodava dukan na ul Boris Kidric ( beton dukani) prizemje so povrsina od 12 m2, za dopolnitelni informacii javete se na 075 479 074.Име:
Град:
Stip
Телефон:
075479074
Објавен на:
31.01.2018

ЦЕНА: 10000 €

Карактеристики:

Град:
 Штип
Квадратура:
 12 m2

Контакт

Име:
Kiro Kocev
Град:
Stip
Телефон:
075479074
Објавен на:
31.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam Hotel vo Kozle

Se prodava Citi Boutique Hotel vo Kozle so cist imoten list
Hotelot se sostoi od 6 Apartmani od po 25m2 kompletno opremeni
so po 2 lezaja (2 apartmani se so Bracen lezaj)i po 2 pomosni lezai , od...

Цена:260.000 EUR


Објавен на: 09.04.2018
KUKA-VILA NA NAJ ATRAKTIVNA LOKACIJA VO STIP

SE PRODAVA KUKA-VILA STIP-,,SUITLAK,,POVRSINATA NA KUKATA PO IMOTEN LIST OD 360 m2,PLACOT E SO POVRSINA OD 1400m2.SMESTENA NA SAMATA IDNA BRANA NA REKA OTINJA.SMESTENA VO PARK SUMA OD 400 BROJA NA...

Цена:По договор


Објавен на: 28.03.2018
Dukjan od 37m2 vo centar na Kumanovo

Se prodava nov dukan od 37 m2 vo centarot na Kumanovo na ulica Dimitar Vlahov 52 ( Star Palas ) Pogoden e za ordinacija , kancelarija , studio i sl. Dukanot e so imoten list , ima i toalet . Inform...

Цена:30.000 EUR


Објавен на: 23.03.2018
Се продава деловен простор кај Нова Железничка

Итно се продава деловен простор(канцеларија)/дуќан во општина Аеродром кај нова Железничка со површина од 21м2 вклучувајќи тоалет од 2м2 и помошна просторија од 4м2.
Цена по договор

Цена:По договор


Објавен на: 11.02.2018
СЕ ПРОДАВА Lounge Bar vo Skopje

Се продава (може и компензација) Lounge Bar vo Skopje, со прекасен ентериер целосно опремен, има кујна која е опремена со сите апаратури, тоалетот е посебно машко посебно женско и тераса која е заг...

Цена:По договор


Објавен на: 27.10.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка