Продавам земјиште/нива/плац

ЦЕНА: 8 €

Продавам земјиште/нива/плац


Продавам земјиште/нива 1000м2 со комплетна документација и чист имотен лист, локација ЈУРУМЛЕРИ на две минути пеш до главниот пат, има сопствен извор на вода, цената не е фиксна, јавете се ќе се договориме. 078/33-62-65Град:
skopje
Телефон:
078336265
Објавен на:
18.11.2021

ЦЕНА: 8 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Bojan Stefkov
Град:
skopje
Телефон:
078336265
Објавен на:
18.11.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка