Продавам плац во Пинтија

ЦЕНА: По договор

Продавам плац во Пинтија


Продавам плац во Пинтија 790 м2 под манастирот Свети Еремија со имотен лист. Во склоп на плацот има и викендица од 46 м2 со имотен лист. Плацот е поврзан со вода, струја, канализација (платени се сите давачки). Се наоѓа на главниот пат.Град:
Скопје
Телефон:
078678856
Објавен на:
22.09.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Елена Романова
Град:
Скопје
Телефон:
078678856
Објавен на:
22.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка