Продажба на плац со куќа

ЦЕНА: 140000 €

Продажба на плац со куќа


Се продава плац со куќа 1000 м2 м2 140евра во градежна зона со струја и вода во Припор Сава Ковачевиќ улица 24 има пристапен пат од две страниГрад:
СКОПЈЕ
Телефон:
075360779
Објавен на:
29.05.2023

ЦЕНА: 140000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
ЗЛАТКО САЗДОВСКИ
Град:
СКОПЈЕ
Телефон:
075360779
Објавен на:
29.05.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка