Продажба на плац

ЦЕНА: 12000 €

Продажба на плац


Продавам плац во Петровец од 700м2.Поседува маркичка за градба.Има струја, вода и пат.На убаво место .Плацот е ограден.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
079329268
Објавен на:
16.02.2018

ЦЕНА: 12000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Goran Kote
Град:
Skopje
Телефон:
079329268
Објавен на:
16.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка