Се продава стан во Ново Лисиче

ЦЕНА: 80000 €

Се продава стан во Ново Лисиче


Се продава трособен стан во населба Ново Лисиче од 80 m2. Идеалниот распоред на станот нуди можност за реновирање по ваш вкус со одлична функционалност и комуникација помеѓу дневниот престој, трпезаријата и кујната. Двете пространи спални соби се идеални за повеќечлено семејство. Во продолжение на кујната се наоѓа уште една затворена тераса, а на располагање имате и остава и подрум од 5 м2.

Станот се наоѓа во непосредна близина на О.У. Лазо Ангеловски и Градинката, делот со големи паркови кои се идеални за прошетки со вашето семејство. Предната тераса е со поглед на вашето ново маало од каде што ќе ја следите безгрижната игра на вашите деца, во прекрасниот зелен предел во стариот дел од скопската населба.
Пространиот, бесплатен паркинг простор за сите е уште една предност на живеењето во оваа 'коцка' на Градот :-)Име:
Град:
Аеродром
Телефон:
075468393
Објавен на:
26.10.2021

ЦЕНА: 80000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Jas Jas
Град:
Аеродром
Телефон:
075468393
Објавен на:
26.10.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка