Atraktiven plac so pogled na ezero

ЦЕНА: 30000 €

Atraktiven plac so pogled na ezero


Atraktiven plac so pogled na ezero, placot e pogoden za gradba.Placot se naogja vo selo radozda, strusko.Град:
Struga
Телефон:
078687820
Објавен на:
25.05.2023

ЦЕНА: 30000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Evgenija Dimoska
Град:
Struga
Телефон:
078687820
Објавен на:
25.05.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка