DVOSOBEN KOMPLETNO OPREMEN STAN ZAKUP I SMETKI = 18000den

ЦЕНА: 18000 мкд

DVOSOBEN KOMPLETNO OPREMEN STAN ZAKUP I SMETKI = 18000den


Obezbedete si fiksen troshok: Zakup i vklucheni smetki=18000den
Vo mirna sredina, a blizok pristap do marketi, benzinska i avtobuska stanica
Toplo opremen prostor za samci ili najvejke dve lica.
Stanot raspolaga so:
Kujna
Spalna
Dneven prestoj
Banja
Gradina
Bazen
Klima
Brz internet
TV
Centralno podno greenje i topla voda
Oddalecen 3km od centar
Tinex i ambulanta na 200m
Lukoil benzinska 40m
Avtobuska stanica 30m- povrzanost so centar aerodrom avtokomanda zelezara dracevo pintija lisiceИме:
Град:
skopje
Телефон:
075284507
Објавен на:
15.04.2022

ЦЕНА: 18000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
suzi ks
Град:
skopje
Телефон:
075284507
Објавен на:
15.04.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка