Gradezna parcela

ЦЕНА: 22 €

Gradezna parcela


Se prodava gradezna parcela so povrsina od 3000 m2 vo
opstina Vasilevo industriska zona, vo blizina na benziskata pumpa "Triterol".Patot do parcelata e asvaltiran.Za podetalni informacii isklucivo kontakt na tel. br. 070-310-161.
Lice za kontakt Sofija.Град:
Strumica
Телефон:
070-310-161
Објавен на:
05.10.2021

ЦЕНА: 22 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Sofija Todorova
Град:
Strumica
Телефон:
070-310-161
Објавен на:
04.10.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка