ODLICEN PLAC VO RADISANI 1000M2 MNOGU DOBRO MESTO

ЦЕНА: 40 €

ODLICEN PLAC VO RADISANI 1000M2 MNOGU DOBRO MESTO


prodavam plac vo radisani ima voda struja kanalizacija.mestoto e na mnogu dobra lokacija moze da sse deli na 500m2Град:
skopje
Телефон:
077648038
Објавен на:
07.03.2018

ЦЕНА: 40 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
sinisa crnicic
Град:
skopje
Телефон:
077648038
Објавен на:
07.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка