Plac se prodava

ЦЕНА: По договор

Plac se prodava


Se prodava plac vo kucevacka bara od 500m2 pokraj asvalt ima struja voda Cena po dogovor. Broj za kontakt 076455509 slaveГрад:
Skopje
Телефон:
075675526
Објавен на:
02.04.2022

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Elena Ilievska
Град:
Skopje
Телефон:
075675526
Објавен на:
02.04.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка